Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes kismama vagyok, es...

8 hetes kismama vagyok, es olyan problemam van, hogy ulolso verzesem jun.23-an volt, de jun.28-an csiporontgenen voltam. Lehet baj belole?

Figyelt kérdés

Mivel azt csak ugy vegeztek el ha verzesem volt. De a problemam az, hogy az orvos mondta hogy akkor mar lehet hogy terhes voltam, csak meg nem tudtam rola. Ahogy szamolgattam pont beleesett a RTG felvetel, de hat meg verzesem is volt. Aki tud ebben segiteni, kerem irjon.

Koszonom a valaszokat.


2011. aug. 18. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:

ha az rendes vérzés volt akkor utána lettél terhes de még be sem ágyazódott akkor nem nem hinném hogy gond lett volna mert már akkor elhalt volna nem?

most meg 8hetes vagy tehát megmaradt a baba de a doki is jobban ráfeküdhetett volna erre a vonalra,hogy megnyugtasson

2011. aug. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tuti nem voltál mégf kismama! Nekem az utolsó menzesz első napja júni 20. a lehetséges teherbeesés viszont júli 4. A menzesztől 14 napig még peteérésed se volt, szóval terhes nem lehettél! Nyugodj meg, minden rendben van/lesz!
2011. aug. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valami olyasmit olvastam, hogy az első néhány hétben még a mindent vagy semmit elve érvényesül, ha bármilyen sérülés történik, elhal és kilökődik a magzat. Ha jól emlékszem, az 5. héttől kell nagyon vigyázni.
2011. aug. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Szerintem sem lehettem mar akkor terhes, hisz normalis, idore volt verzesem. Na meg ha lett is volna akkor mar szerintem is kilokodott volna.
2011. aug. 18. 12:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én a peteérésem tájékán voltam tüdőszűrőn, aggódtam is hogy nem e baj volt. 5 hetesen voltam orvosnál akkor látta a peteszákot és a szikhólyagot, és rákérdeztem a rö9ntgenre. Azt mondta, hogy ha most mennék sem lenne vaja a babának, mert annyira minimális sugárzás ér még engem is, nem hogy őt, hogy szinte egyenlő a 0-val.

szerintem a csípőnél sem lehet sokkal sokkal nagyobb, ráadásul akkor még "szinte" mensi végén voltál. úgy mondom ahhoz közelebb, mint a babásodáshoz ;)

2011. aug. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. ja és azért voltam tüdőszűrőn, mert a munkahelyemre kellett, és már több hónapja próbálkoztunk a babával, és nem gondoltam, hogy abban a hónapban összejön. de mondom mensi vége után voltam kb. 1 héttel, szal pont félidőben, a peteérésemkor. de szerencsére sikerült az a hónap. ;) és gratulálok nektek!
2011. aug. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!