Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » óriási problémám van, kérek...

óriási problémám van, kérek mindenkit olvassa el, most mit tegyek?

Figyelt kérdés

ELŐZŐLEG KI IRTAM EZT A KÉRDÉST(((Nagy a problemam,36 hetes terhes vagyok, kulfoldon elek, a magzatom 30 hetesnek felel meg,1,5 kg, es azt is mondta az orvos hogy megvan serulve a mehlepenyem, mit tudnek tenni?

nagyon megvagyok ilyedve, reggel ota csak sirok, nem tudom hogy miert, vagy hogyan serulhetett meg a mehlepenyem, felek hogy elveszithetem a babamat, elso kisbabam lesz, kernem a segitsegeteket, hogy aki tud ilyesmi dologrol, az irja le a tapasztalatait, segitsen nekem, irja le hogy mivel gyorsithatnam meg a babam novekveset, stb.))))

FÉLEK NAGYON, NEM AKAROM ELVESZITENI A BABÁMAT, ARRA GONDOLTAM HOGY MEGKÉREM AZ ORVOSOMAT HOGY SZÜLESSZEN MEG, MERT IDEKINT LEGALÁBB KAP TÁPLÁLÉKOT A BABÁM, MERT A HASAMBAN NEM KAP, ÉS NEM AKAROM HOGY FOGGYON, HETENTE 1 ULTRAHANG, ÉS EGY SZIV VIZSGÁLAT, NEKEM EZ NEM ELÉG, FÉLEK HOGY HA MEGÁLL A BABÁM FEJLŐDÉSE, AKKOR EGYUTTAL MEGÁLL A SZIVE IS, ÉS .... NEM AKAROM MÉG LE IRNI SEM, TUDJÁTOK MIRE GONDOLOK, SZERINTETEK JÓ ÖTLET HOGY KÉREM A SZÜLÉST?


2010. nov. 13. 16:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

19:56-os! Hát kíváncsi vagy te hogy hogy nem sírnál, meg, idegeskednél, ha te lennél ilyen helyzetben. Szerintem minden nap kiírnád az aggódó kétségbeesett kérdésedet ide. :S


Kedves kérdező! Nem tudok neked hasznos választ adni. Engem az háborít fel,h. nem kicsi a te problémád, még sem kapsz megfelelő ellátást. Nem fektetnek be a kórházba. Engem meg azért, mert 32 hetesen I. fokban érett a méhlepényem, minden más rendben van, a babám is nagy, ezért be akart fektetni a doki a kórházba. Ezt egy kicsit túlzásnak tartom. Kíváncsi vagyok, hogyan alakul a történeted, ha gondolod írd meg majd nekünk.

33hkm

2010. nov. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

gyere haza, ha ott nem találod jónak az ellátást, és feküdj be itt kórházba.

nekem sem úgy fejlődött a bébim a pociban ahogy kellett volna, táplálékhiányos volt ő is, bár egyáltalán nem annyira mint ahogy téged ilyesztgetnek. Ő 38.héten született meg 2500grammal, és egy hétig semmit sem csinált. nem evett, csak nézett és aludt. Mondták is, hogy olyan, mint egy koraszülött, infúzión volt - de csak az első hét volt nagyon aggodalmas a mi esetünkben, akkor kisirtam magam miatta, és utána úgy hízott, olyan ügyes lett, hogy csuda. Az életösztöne beindult! :-) Ma 5hós, pontosan akkora mint a bátyja volt 5hósan, aki 4kg-mal született. :-)

én a helyedben befeküdnék a kórházba, vagy ott, vagy hazajönnék és itt.

2010. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

orulok hogy tovabbra is olvassatok a ki irt kerdesemet, es irtok kommenteket,

ugy dontottunk a parommal hogy holnap bemegyunk a korhazba, es megkerem az orvost hogy szulesszen meg, este bepanikoltam egy kicsit, utanna jarogattam az interneten, hogy most mi is zajlik a babammal, es olyan dolgot olvastam, amire minden kismamanak az lenne az akarata hogy inkabb most elve megszulom, minthogy kesobb ......., ha akarjatok olvassatok el ti is, itt a link

[link]

2010. nov. 14. 17:37
 14/25 anonim ***** válasza:
A súlybecslés is butaságokat mond nagyon sokszor. Nekem pl az ikreket 36-odik héten kedden 1800 és 1800 gr-ra becsülték, azt mondták hogy jó ha a végére 2-2,5 kg-ok lesznek, erre azon a pénteken 1980 és 2480 gr-mal születtek meg. Szorítok nektek!
2010. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Hát bizony én is így tennék!Beszélj a dokiddal,mert sok doki nem vesz komolyan!Mi az,hogy menj ne ha nem mozog?Már rég késő!Hallgass a belső hangra,mert a dokik is csak tuskó férfiak,sokan belefásulva a munkájukba,vagy épp az oly nagy rutin elvakítja őket és a kismamákat tökéletesen hülyének nézik.Jaaj,de mérges lettem!
2010. nov. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
akik mar szultek, azoknak megvan a velemenyuk az orvosokrol, van akinek jo velemenye van, van akinek rossz, kivel hogy bantak, stb. nem szeretnek porul jarni, mindent megteszek a gyerekem erdekeben, az sem erdekel ha csaszarral kell megszulnom, nem erdekel ha szetvagdosnak, csak a babamnak legyen jo, mar alig varom azt a pillanatot amikor a karjaimban tarthatom a pici kislanyomat, kismamik, nektek is sok egeszseget, es a babatoknak is,
2010. nov. 15. 00:54
 17/25 anonim ***** válasza:
Szoritok Nektek, majd irj meg, hogy mi van veletek. Teljesen megertem az ijedsegedet es aggodalmadat. Legy eros, es ne felj a csaszartol, ha arra kerulne sor! Jo egeszseget kivanok Nektek!
2010. nov. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én is szoritok nektek,hogy minden rendben legyen!Irj,majd,ha tudsz,vigyázz magatokra!
2010. nov. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Mi újság veletek?
2010. nov. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
sziasztok, ma hetfo van, nem mentunk orvoshoz, holnap reggel 8:45 re kell mennem ultrahangra, szerdan meg a dokimhoz, es o meg mondja hogy mik lettek a fejlemenyek, holnap irok miutan hazajottem ultrahangrol, koszi az szurkolast jol fog jonni, jol esik hogy irtok nekem, puszi mindenkinek
2010. nov. 15. 23:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!