Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes vagyok. Ma este...

5 hetes vagyok. Ma este kicsit rózsaszín volt a folyásom. Kezdjek aggódni?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 21:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
66%
Talán. Amint tudsz, menj el dokihoz! A rózsaszin, a barnás folyás nem igazán jó jel és a vérzés sem, de nem kizáró ok, hogy rendben legyen a terhességed. Pihenj addig is, szedd a magnéziumot.
2010. nov. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Próbálj most amennyit csak tudsz pihenni és mielőbb doki lásson. Ált. a halvány vérzések nem jelentenek nagyon rosszat, de jobb félni, mint....
2010. nov. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:

nem voltatok együtt a pároddal a rózsaszín folyás előtt?

Én a helyedben mielőbb megkeresnék egy orvost. Drukkolok, hogy minden rendben legyen

2010. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
23%
szerintem most nem hiányzik hogy egy doki megvizsgáljon kézzel. én várnék, és csak akkor fordulnék orvoshoz ha vérzem. A doki sem tudja visszatartani a babát. De ne feledd, ha egy baba el akar menni annak oka van, nem szabad visszatartani. De nagyon bízom abban, hogy itt nincs ilyenről szó, ezért mondom hogy várj még és pihenj sokat.
2010. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
66%
Ha normális a doki, akkor nem kézzel fogja megvizsgálni, hanem ultrahanggal. Az is kimutatja, ha baj van!
2010. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
64%
Kézzel miért vizsgálná már meg? UH-n látja, hogy rendben van-e a petezsák, vagy ha már volt szívműködés, hogy van-e még.
2010. nov. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
23%
5 hetesen? még csak egy hét múlva kellene mennie először dokihoz...
2010. nov. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Hogy vagy? Minden rendben van?
2010. nov. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Szóval vasárnap leszek 6 hetes. Jövő hét csütörtökre van időpontom a dokihoz. Azt mondta, szedjek magnéziumot és pihenjek. De csak nem múlik. El vagyok keseredve...
2010. nov. 11. 18:54
 10/33 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy baj lesz!
2010. nov. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!