Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet vhonnan tudni/érezni...

Tóth Bernadett2 kérdése:

Lehet vhonnan tudni/érezni hogy megfordult a baba?

Figyelt kérdés
28 hetes vagyok, 2 hete még farfekvéses volt. Tudom hogy van még sok ideje hogy megforduljon, csak kíváncsi vagyok h észre veszem-e. Vagy csak a rúgásokból?
2010. nov. 5. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Én akkor gondoltam hogy megfordult mikor az addigi erős, bordákra irányuló szinte egész nap tartó rúgásokat egy reggelre felváltották az apró motoszkálások, és ezek már nem a bordám környékén voltak, hanem lejjebb. És alig voltak észrevehetők. Meg is ijedtem hogy hátha valami baj van, de a dokim megnyugtatott hogy csak átfordult a picúr. Aztán pár nap alatt szerintem megszokta az új helyzetét, és ugyanolyan erősségű és mennyiségű rúgást kapok mint a fordulás előtt :)

Szóval nálam csak a rúgásokból lehetett észrevenni.

További boldog babavárást!

2010. nov. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem későn fordult meg, a 35. héten, így én éreztem valamit. Mensiszerű görcseim voltak két napig (előtte nem volt, és utána el is múlt), és úgy éreztem nagyon lehúz a pocakom, kényelmetlen volt szinte minden mozdulatom. S a hüvelynél is szurkált. Illetve ekkor kicsit lejjebb is ment a hasam. De amúgy ekkor én is csak feltételeztem, hogy éppen megfordult, igazából nehéz megállapítani mi folyik odabent. :) Aztán az ultrahang igazolta, hogy valóban megfordult.
2010. nov. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem faros volt és folyton azt éreztem,hogy a hólyagomat rugdossa.Egyszer csak elmúlt és fent éreztem a rúgásokat.2 hete voltam ultrahangon és már szépen megfordult.Azóta is fent érzem és ezért úgy gondolom,hogy nem fordult vissza farosba. :)

29hkm

2010. nov. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is faros volt, én is 28 hetes vagyok, kedden voltam uh-n, már befordult. Én nem vettem észre.... max most kevesebbet kell mennem éjjel pisilni. A rúgásokat jobb oldalt érzem most, előtte köldök alatt éreztem.
2010. nov. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát, akkor nem fordult meg, mert lenn rugdos még mindig. :) 2 hét múlva uh, majd kiderül addig.
2010. nov. 5. 14:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!