Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki egész terhesség...

Volt aki egész terhesség alatt vérzett/barnazott de nem lett semmi baj?

Figyelt kérdés

24 hetes terhes vagyok, első trimeszterben és másodikban is volt sajnos pecsételő vérzésem.

Most enyhe vérzés is volt, így ügyeletre mentem, dokimhoz csak pénteken. Ott természetesen lebasztak, hogy minek megyek be, enyhe barnazas teljesen normális, mert verhigitot is szedek. És nem tudják mitől volt. Sosem tudják. Eddig az volt hogy lent van a lepény, most már az sem. Kérték hogy ne menjek már be, csak ha ömlik.... őszintén remélem hogy ez nem történik meg. És azt mondták hogy jöjjek hazay és feküdjek. Ez a kislányom mellett jelenleg csak pár napig megoldható.



ma 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ha nem tudsz feküdni otthon akkor befektetnek és fekszel ott ami szerintem nagyobb szívás sajnos mint otthon. Igen tudom csak egy mosás csak egy ez csak egy az.

Amúgy igen az egyik barátnőm is vérezgetett szinte az egész terhesség alatt volt amikor mondtak valamit volt amikor szintén ez hogy nem tudják de teljesen egészséges babája lett 39 hétre.

ma 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mondták hogy befektetnek ha nem pihenek. Most jelenleg pár napig tudok is. De 15 héten keresztül nem tud mindig más a gyerekre vigyázni,nekem is nagyon hiányzik már két nap után.

Pénteken beszélek a dokimmal, eddig ő nem vette ennyire szigorúan a pihenést. De valóban, az elmúlt napokban sok volt a séta délelőtt.

ma 14:41
 3/9 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban :D Szinte ugyanez a helyzetem, csak nem járok kórházba. Bár itt kedvesebbek sokkal.

25 hetes vagyok, úgy a 18-19 hét környékén kezdtem barnázni. A kezelőorvosom meg a kórházzal riogat épp, de nem látom át mi értelme lenne.

ma 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első és a 2. trimeszterben is hetente pecsételtem. Első baba. Szörnyű volt, minden pisilésnél rettegtem, nehogy pirosat töröljek. A vizsgálatokon mindig minden rendben volt. Hátsófali lepény, mélyen tapadt. Ahogy a 3. trimeszterbe léptem, megszűnt a pecsételés, úgy sejtem feljebb húzódott a lepény ahogy nőtt a pocim. De volt bakteriális fertőzésem 1x, attól is lehet pecsételni. Október első hetében megszületett a kisfiam egészségesen, spontán hüvelyi úton. Rengeteget idegeskedtem és sirtam a pecsételés miatt, átérzem. De nem lesz semmi baj, pihenj minél többet.

ma 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsók, ti tudtatok pihenni? Egyszerűen nem tudok egész nap feküdni, gyereket is el kell látnom, még ha nem is emelgetem.
ma 14:58
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehogy tudok, van egy majdnem 3 éves lányom. Nem csinálok semmi extrát, és így is szinte mindennapos valamennyire. Nincs lehetőségem csak feküdni.
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az en gyerekem mar 6 eves volt,igy en fekudtem 24.hettol a 38.ig.... verezgettem mert volt mehszajpolipom. Nah az kiszakadt 26.heten,onnantol a belso mehszaj nyitva is volt. Borzaszto volt. De en vegigfekudtem. Fekve beszelgetgem,jatszottam,tanultam vele. Ferjem hozta vitte. Kaja rendelve volt. Anyukam takaritott. Ennyi,megoldhato azert 2 fo segitovel is...en csak pisilni furdeni keltem fel ho napokig,de nem lett koraszulott. Az elsovel csak szex utan verezgettem,igy azt sem lehetett. Masodikkal vegkepp nem. Mindketto 40.hetre szuletett,ugy kellett oket inditani.
ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! De nálad egyből kiderült hogy polip? Engem többször néztek már, tippjük sincs . Zárt vagyok mindenhol szerencsére. Holnap délután a dokim profi gèpjèn is remélem minden rendben lesz.
ma 20:40
 9/9 A kérdező kommentje:
Illetve a segítség sajnos időszakos, talán kéthetente pár nap lesz, meg néha egy egy délután. Férjem heti párszor ráér délelőtt, de amúgy nem.😕
ma 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!