Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki vérzett (nem barnázott)...

Aki vérzett (nem barnázott) terhesség elején, elmondaná milyen volt?

Figyelt kérdés
Voltak extra nagyon halvány teszteim, aztán tegnap megjött. Első nap elég sok volt, darabkás is, de ma már szinte semmi. Lehetséges, hogy mégis baba van?
2015. máj. 16. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem veteles lett a vege.
2015. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hetesen missed ab lett a vége.
2015. máj. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy akár méhen kívuli terhesség
2015. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Teszteltem ma egyet, mert a hőm még mindig fent, és vérzés is alig, de negatív lett, úgyhogy nem tudom.
2015. máj. 17. 16:48
 5/6 anonim ***** válasza:
1.nel nem vereztem. A 2.nal begorcsoltem es amire a korhazba ertunk mar vereztem es veteles lett. Annyira fajt, hogy felegyenesedes is nehezkes volt. A 3.nal vereztem. Darabosan nagyon. Megint veteles gyanuval irany a korhaz. 2szer mentunk vissza emiatt, de mar 2 eves es egeszseges a gyerkoc. A 4. inkabb csak verezgetes volt, nem konkret verzes. Most 30 hetes. Eddig jol kapaszkodik. Azonnal hormonpotlas kell!!! Drukk.
2015. máj. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szedtem utrot végig a ciklus második felében, szóval nem az volt a baj. Szeirntem nem voltam terhes.
2015. máj. 17. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!