Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki várandósan napi 1...

Ha valaki várandósan napi 1 heets cigit elszív a reggeli kávéja mellé, az mennyire árt a babának? Egyébként rendes életmódot folytat.

Figyelt kérdés

ma 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

NAGYON ÁRT A BABÁNAK MINDE MÉREG= CIGARETTA, ALKOHOL, DROG.


Teljes absztinencia!

ma 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Mint exdohányos kérdezem... Napi 1? Ugyan, ne áltasd magad. Vagy nem állsz meg 1-nél, vagy arra az 1-re sincs szükséged.
ma 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szintén egy exdohányos.

Napi 1 ? Minek?

Vagy leteszem, mert akarom, mert a babám egészsége fontosabb, vagy szívom beleszarva a nagyvilágba, a babával meg lesz ami lesz.


Akinek napi 1 szálra van szüksége, az meg számomra a vicc kategória.

ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

Itt majd mindjárt leírják, hogy mindenki meghal, de nem. A rizikó besorolásnál is 5 szál a határ. Vajon miért, ha ugyanolyan károkat okoz 1 szál?

Ettől függetlenül én semmit nem tudtam volna nyugodtan elszívni. Nekem olyan bizarr, hogy babával dohányozzak. Nekem minden olyan érzés volt, mintha mindketten csinálnánk. Most együtt cigizzünk? És igen, 1 szálnak semmi értelme, nem éri meg. 27 év, napi 1 doboz után álltam le nullára terhesen, szóval tudom miről beszélek. Marha nehéz, még most is hiányzik.(Szoptatok.) De babával ne már!

ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

27 év dohanyzás után lettél terhes? Azt meg hogy csinaltad?...

Egyébkent szerintem is kínzás az a napi 1 szál. Az én gyerekem 3 éves már, többször volt hogy na, csak egyet elszívok, de tudom, hogy csak elindulnék vissza a lejtőn. En egyebkent kb. 1 evvel a fogantatás előtt tettem le. Ne szívasd magad, és a gyereknek is jobb, nyilván.

ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy látszólag semmi baja nem lesz, vagy igen vagy csak később de akkor már senki nem fogja megmondani hogy ettől volt-e. Téged viszont marhat a bűntudat. Nem éri meg, hidd el.

Jobb, ha most leteszed, gyerek mellett se szívhatod majd, ha nem akarsz rosszat neki.

ma 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én álmomban szoktam dohányozni :D az nem árt....
ma 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#5! 15évesen kezdtem cigizni és 42 évesen lettem terhes.

#4

ma 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Köszi :) ezt aztán kimaxoltad :)

ma 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
#4. A szexhez is így álltál?
ma 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!