Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nem kelek annyira korán,han...

Ha nem kelek annyira korán,hanem mondjuk csak 10 órakor akkor is jelentkezhetnek a reggeli rosszullétek,hányingerek?

Figyelt kérdés

jún. 19. 18:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sőt, délután, este és még éjszaka is. Nem napszakhoz kötött, csak a neve.
jún. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt amit az #1 ír, másrészt nekem az első terhességemnél nem érdekelte a rosszulléteket, hogy mikor kelek, pontban 5-kor felébresztett a gyomrom, hánytam 0,5-1 órát, aztán még visszafeküdtem az eredeti ébredésig (7-8-körül keltem akkoriban). Meg persze, az is lehet, hogy téged elkerül ez az egész borzalom, mert ugyebár az sem példa nélkül való.
jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig délután és este volt hányingerem sosem reggel. Nem törvényszerű, hogy reggel vagy rosszul.
jún. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb egész napos volt. Délelőtt rosszabb, délután valamennyivel enyhébb, de volt olyan is, hogy délután volt erősebb. Teljesen kiszámíthatatlan volt. Az nem nagyon érdekelte a rosszullétet, hogy mikor ébredtem. Olyan is volt, hogy arra keltem fel hajnalban, hogy mennem kellett hányni, aztán még visszaaludtam, utána is rám jött...
jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Allitolag reggel jellemzobb, de igazabol teljesen random. Nalam az estek rosszabbak voltak pl., de az sem mindig volt igy.
jún. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 0-24-ben hányingerem volt...
jún. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Annak csak a neve reggeli rosszullét, non-stop hánytam. Teljesen mindegy volt mikor kelek, ott volt mellettem a lavór és azonnal hánytam, ahogy kinyitottam a szemem. De a legtöbb terhes nő nem is hány, se este, se reggel.
jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Valójában az sokaknak nem reggeli rosszullét. 😅

Nekem 0-24 hányingerem volt. Sőt több olyan nap is volt, amikor egész napot+ éjszakát végig hánytam 0.5- 1 órás időközönként.

Szóval hiába kelsz fel később, ha te is megnyersz egy hasonló terhességet.

jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Még ha igaz is lenne, hogy reggeli a rosszullét, akkor is felkel rá az ember, mint amúgy más esetben is, ha hánynia kell, vagy rosszul van. Nem lehet ezt ilyen egyszerűen kicselezni! :)
jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!