Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Múlt hét szerdán voltam 5 hét...

Múlt hét szerdán voltam 5 hét és 3 napos terhes az nap volt az első tünetem a reggeli hányinger.Az nap délután picit véreztem minimálisan.Majd szombaton megint egy picit és görcsölt is a hasam hosszasan.Lehet elment a baba?

Figyelt kérdés
Múlt hét szerda óta amúgy semmi tünetem nincs...Pedig az nap éreztem először a reggeli hányingert.meg szerda előtt pár nappal előtte elkezdődtek ilyen apró méhösszehúzódások,de csak 1-2 másodpercig tartottak.Szerda óta azokat sem érzem

jún. 24. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Bármi lehet. Nekem az első így ment el. Barnáztam majd mire bekértünk a kórházba már nem volt szívhang.

A második és a harmadik terhességnél is barnáztam szintén azonnal kórházba mentünk minden rendben volt.

A barnázas is vér de a rendes vér szerintem nem jelent túl jót.

Miért nem mentél be az ügyeletre?

jún. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 babyboom567 ***** válasza:
84%
A doki mit mondott? Mert gondolom voltál dokinál.
jún. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!