Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetesen normális az alhasba...

33 hetesen normális az alhasba vagy húgycsőbe való nyilalás, leginkább akkor ha a baba mozog?

Figyelt kérdés

Két nap múlva töltöm be a 33 hetet, és már pár napja érzem hogy beleszúr az alhasamba, ma reggeltől inkább a húgycsövembe, konkrétan ahonnan a pisi már jön , leginkább állva érzem. Egyébként nem fáj a hasam, nem fáj a pisilés, nincs csunya színe a pisinek, sem semmi egyéb. Más is volt így, normális?

Ez a második terhességem

, az elsőnél volt minden ami nem is normális érzés, de nem lett végül gond, csak az egész terhességet keserítette meg, de ennél a terhességnél nem nagyon voltak görcseim sem egyéb komolyabb gondjaim vagy fájdalmaim mint az elsőnél. Tudom hogy akkor már alig tudtam menni az utolsó pár hétbe, mert ahogy mentem nyilalgatott, nagyon durván. Meg is voltam győződve, hogy nem fogom végig hordani, de végül nem lett gond, csak fájt. De most még korán van, és nem volt úgy gond eddig. Néha persze szúrt vagy görcsölt egy picit, de nem jelentősen, most viszont ha felállok mindig érzem ahogy mozog a baba. Nyomhat valamit, vagy nagyon lennt lenne már?



okt. 18. 11:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is a 33. hétben vagyok és kb a 8-10 hete ugyanez van. Olyanokat szúrkál, meg nyíllal, hogy néha összegörnyedek az utcán.


De minden rendben, sehol semmi eltérés nincs, a baba is jól van.

Erre is csak azt mondta a nőgyógyász, hogy terhestünet.

okt. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Na nálam is ez van, begörbülök, és összeszorítom a lábaim rögtön :D Először olyan volt, mintha be akartam volna pisilni, most meg a szúrást érzem helyette.
okt. 18. 11:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Normális.
okt. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az első baba császáros volt, akkor a korábbi összenövés fájhat így, de nem veszélyes. :)
okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én amikor ezt kezdtem érezni, harmadnapra megszültem. Nekem ez volt a jele annak, hogy lejjebb ereszkedett a méhem. Csak nem 33 hetesen, hanem 38.
okt. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem végig lent a baba és régóta érzem ezt. Igyál sok folyadékot, nehogy begyulladjon a hólyagod mert akkor antibiotikumos kúra kell. 37 h km.
tegnap 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!