Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi fájás, szúrkálás...

Mennyi fájás, szúrkálás normális 21 hetesen?

Figyelt kérdés

21 hetes vagyok, alacsonyabb méhlepény miatt ágynyugalomban vagyok. Múlt csütörtökön voltam dokinál, akkor mindent rendben talált, mondta, hogy feljebb ment a méhlepény, de még mindig feküdni kell.


Gyakran érzek puffadást, keményedést a köldököm körül minden irányban tenyérnyi méretben. Ezen kívül vagy a szemérem csontomat vagy a nagyajkaimat gyakran élesen szurkálgatja. Van hogy a bal alsó részen is fáj a hasam.

Amikor dokinál voltam, akkor ezek enyhébbek voltak, azt mondta, normális.


Szerintetek ez még mindig normális? Mikortól kóros?


Köszönöm.


okt. 15. 04:38
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor dokinál voltam, akkor ezek enyhébbek voltak, azt mondta, normális."


Mivel ezek szerint változás állt be, ezt jelezd mihamarabb az orvosodnak, és ő eldönti, normális-e, van-e teendő.

Ezt ne a gyik kommentelői döntsék el, nem tudhatják, te mit érzel pontosan. Megvizsgálni is az orvos tud.

okt. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!