Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig normális a köldök...

Meddig normális a köldök kidudorodása?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy valamilyen mértékben igen.

Viszont nekem pl az első 2 terhességemnél nekem egyáltalán nem fordult ki, nem dudorodott, stb.

A harmadiknál egy kicsit.


Most a negyedik babát várom, 32 hetes vagyok, és úgy látom, napról napra kijjebb jön.

Nem tudom, fog-e még jobban, meg meddig nem okoz gondot.


Nektek ez mennyire állt/áll fenn?


(Ismeretségi körömben többeket kellett műteni sérvvel a terhesség után, emiatt parázok egy kicsit.)



okt. 16. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fordult ki, hanem teljesen eltűnt, úgy képzeld el, hogy ellaposodott teljesen. Szülés után visszaállt, de olyan volt, mintha tele lenne véraláfutással.


Amúgy mondta nekem is a védőnő, hogy ronda, de ez a jobb, mintha kidudorodna, mert az lehet sérv is, igen.


Nekem már a 35-36. héten fixen lapos volt, utána sem változott már, de fokozatosan történt, ahogy nőtt a hasam.

okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Én 35 hetesen megyek orvoshoz újra, remélem, mond rá valami okosat, rendben van-e így még, vagy se.

okt. 16. 15:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!