Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vas tablettától fekete széklet...

Vas tablettától fekete széklet normális?

Figyelt kérdés
Eddig egy szirup készítményt szedtem, attól nem volt ilyen egyáltalán, most hogy elfogyott, Maltofert vettem, de ettől nagyon fekete a székletem. Állagra okés, nincs szorulásom meg semmi, de ez, hogy fekete, nem azt jelenti, hogy nem szívódik fel rendesen?

tegnap 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden vastól fekete lesz....valamelyiktől egyből valamelyiktől pár nap után. Ez normális.
tegnap 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Normalis.
tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Normális
tegnap 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint nem olvastad el a betegtájékoztatót, mert akkor tudnád, hogy igen, okozhat. Ha egy gyógyszer szedésekor valami szokatlan tünetet tapasztalsz, elsőnek mindig nézd meg a betegtájékoztatót.

Ha kidobtad, akkor is gyorsabb google-ben megtalálni (házipatika.hu), mint kérdést kiírni róla gyik-en.

tegnap 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális. Én is a maltofert szedtem majd átt tértem a vas pezsgő tablettára ettől nem fekete illetve a széklet is rendben van. A maltofertől egy kis idő után már szorulásom lett.
tegnap 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatót már nem divat elolvasni?
tegnap 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!