Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy még nem tudtam...

Normális, hogy még nem tudtam elhinni, beleélni magamat, hogy gyerekünk lesz, mert félek, hogy valami történik vele?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, de nagyon szorongok, hogy elmegy. Lombikos baba, lehet ez is közrejátszik.

okt. 16. 16:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az. Utána majd aggódsz nehogy koraszülött legyen, majd hogy ne sérüljön a szülésnél, hogy jól fejlődjön, egészséges, boldog legyen:) Ez már sose ér véget:D Boldog babavárást!
okt. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
94%
Ismerek olyat akinek ez az érzés még akkor is megvolt mikor gyereke már egyetemet végzett felnőtt ember volt... szóval tessék megszokni
okt. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is lombikos kismama vagyok, az első trimeszterben még egyáltalán nem tudtam magam beleélni. Aztán azért valamivel jobb lett, most 36 hetes vagyok, de még most is aggódok. 😃
okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%

Nyilvan ebben az esetben az, mert nem volt egyszeru az ut.

Nekem nem lombik, de volt 3 vetelesem mire osszejott a kisfiam.


Amig meg nem szuletett, rettegtem hogy tortenik valami.

okt. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én a megmozdulásáig azt se tudtam elhinni, hogy bennem növekszik.... amikor már érzi az ember, akkor azért kezd valósággá válni.
okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

Persze hogy az.

Nálunk 2 tragédia is volt már a tágabb családban, így csak akkor hittem el,hogy tényleg gyerekünk lesz, mikor megszületett és lélegzett. ❤️

okt. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Holnap leszek 38 hetes... még most is nehezen hiszem el.
okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Ugyanígy voltam (nálam egy missed ab és egy kémiai játszhatott közre ebben, plusz a sok vetélés a környezetemben). Egyrészt nem mertem beleélni magam, másrészt minden apróságon be tudtam pánikolni...

Sőt, igaza van a többieknek, most kettő múlt, és még mindig nehéz elhinni, hogy ő van nekem 😊

okt. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi veszteségem nem volt soha szerencsére ilyen téren, és elsőre összejött a baba...mégis az első pillanattól, hogy pozitív lett a teszt, aggódok, hogy minden rendben legyen vele. 1 éves lesz 5 nap múlva, és ez az érzés mondanom sem kell, hogy nem múlt el. :) nem is fog soha. A saját gyermek a legcsodálatosabb dolog a világon, de egyben egy életen át tartó tömény aggódás is. De minden rendben lesz, nyugi! Minden jót!❤️
okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
71%
Én kicsit megcáfolnám az előttem kommentelőket, én pl szinte az egész terhességem végig aggódtam, pedig nem volt semmi negatív tapasztalatom szerencsére, csak nehezen jött össze. Az első ultrahangig izgultam, hogy nem e csak a teszt tévedett és hogy legyen szívhang, akkor 12 hétig féltem a vetéléstől és hogy mit fog mutatni a genetikai ultrahang, aztán persze utána a 20 hetestől, majd 20 hét után a koraszüléstől :D A szülés után is volt sajnos gond a picivel, kiszáradt, ezért pár napig az intenzíven volt, na az maga volt a rémálom. Most ezekhez képest teljesen kiegyensúlyozott és nyugodt vagyok, persze nyilván az ember aggódva figyeli minden tüsszentését vagy oltás után hogy nem e lázasodik be, de ez teljesen más aggódás, mint az elején, hogy egyáltalán életben marad e, hiszen látod, ott van melletted minden egyes nap és látod, hogy jól van. Amíg a hasadban van maximum csak reménykedhetsz, hogy minden rendben van. Egyébként még talán azután lettem kicsit nyugodtabb, hogy éreztem mozogni
okt. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!