Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy még nem tudtam...

Normális, hogy még nem tudtam elhinni, beleélni magamat, hogy gyerekünk lesz, mert félek, hogy valami történik vele?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok, de nagyon szorongok, hogy elmegy. Lombikos baba, lehet ez is közrejátszik.

okt. 16. 16:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

19! Jaaa, hát ahhoz képest, hogy írtam, én a 2.trimesztertől már nem voltam parás, azért még minden ultrahangra úgy jártam, hogy szóljon, ha lát életjelenséget, mert addig nem néztem oda🤣Kicsit se néztek hülyének. Volt doki, aki meg is jegyezte a vége felé, hogy dehát érzi a mozgást, nem? Mondtam jó, de az már percekkel ezelőtt volt, azóta bármi történhet🤦🏽‍♀️

Másik, hogy egy ideje kamerás bébi őröm is van, mert mi van, ha nem hallom a légzésfigyelőt ugye.(Néha képes vagyok a kamerán azt lesni, hogy vesz-e levegőt, a légzésfigyelő ellenére.) Na, szóval egyik nap valami pittyegett, mint az őrült vágtáztam volna a gyerekhez, mert jelzett a légzésfigyelő. Miközben csak a bébiőr merült, jelzett, hogy dugjam be🤣 Hát, így.

Jó is, hogy mondod, nekem is át kéne nézni a tanfolyam anyagát, mert eléggé pánikban voltam, pedig én aztán nem szoktam éles helyzetekben.

Mondjuk, ha épp nincs pánikolni való, csak fel kell jönni erre az oldalra, mindenki talál kedvére😂

#15

okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Még jobban fogsz, amikor már mozog, és egy napig nem érzed, és tudod, hogy ha valami baj van, most már meg kéne szülni. Én konkrétan jobban paráztam a terhességem második felében, mint az elsőben. Ha meg megszületett, az alváshiány mellett még ott lesznek a mérföldkövek, meg az okos rokonok, na ezt csinálja már, azt csinálja már? ajjaj, el van késve... A legjobb senkinek nem mondani semmit.
okt. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Teljesen nem nyugodtam meg abból a szempontból, hogy ez csak fokozódni fog. :)) De jó tudni, hogy ez normális érzés, hogy az ember fél, félti. Jövő héten megyünk vizsgálatra, akkor halljuk először a szívhangját. Számomra most ez a cél, hogy hallhassam, utána pedig az első trimeszter végét fogom nagyon várni. :)))
okt. 17. 19:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!