Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is tapasztalta: kb. a...

Más is tapasztalta: kb. a terhesség kezdete óta többször felébredek éjszaka, úgy érzem, nem tudok mélyen aludni, nehéz visszaaludni? 7 hetes vagyok

Figyelt kérdés

ma 05:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét terhességnél elsőnek ez volt, aztán átváltott az átaludnám az életem módra. A férjem nagyon horkol én nehéz elalvó vagyok, de egy ideje nem hallom horkolni, mert nagyon gyorsan elalszok. Most már csak a pisilés miatt kelek néha, de könnyebb visszaaludni. Kb 8-9hetesen indult az akvás könnyebbség.
ma 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális
ma 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

9 hetes vagyok, nekem változó.

Van,hogy borzasztóan alszom,van,hogy este fél 9kor elájulok és alszok reggel 7ig.

Engem az zavar a legjobban,amiket álmodok és amilyen intenzíven.. minden egyes áldott nap. Hihetetlen dolgokat,az eszem megáll.😃

Szóval ez az alvás dolog mindenkinek máshogy alakul,de az fix,hogy egyszer majd jobb lesz.

Amikor nagyon rosszul kezdődik az éjszaka,akkor meditációt hallgatok vagy ASMR-t,olyankor könnyebben tudok pihenni.

ma 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is volt egy időszak. Éjjel 2 kor rendszeresen felébredtem és 2 órát ébren voltam. Olvastam.

Amúgy is fáradt voltam, csodálatos volt így dolgozni járni.

De pár hét után megszűnt.

ma 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az intenzív álmok is ezek szerint a terhesség tünetei. :) Korábban csak ritkán emlékeztem az álmaimra, mostanában viszont rendszeressé váltak. Bízom benne, hogy hamarosan több pihentető éjszakában lesz részem. Én is még dolgozom, nehéz így. :)
ma 16:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!