Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszésem volt és...

Császármetszésem volt és valószínű most is ez lesz. Elmúlik valaha ez a hiányérzet?

Figyelt kérdés
tegnap 18:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10 Én pl.úgy éreztem, hogy a testem cserben hagyott. Hogy nem úgy működött, ahogy kéne. És nem úsztam meg a sokórás vajúdást sem.

Aztán amikor picit alaposabban utána olvasgattam, rájöttem, hogy a testem tökéletesen működött. A babának kellett volna még egy pár nap bent. De megindították a szülést, a testem meg minden erejével védte a magzatot, aki még nem állt készen a megszületésre.

tegnap 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
3 császárom volt nekem is és egy cseppet sem bánom, hogy úgy alakult. A másodikra meg kellett próbálnom a hüvelyi szülést, nem sikerült és hát a császár utáni 1-2 nap fájdalmai számomra nem említhető egy lapon a vajúdás fájdalmával...úgyhogy amikor mondták, hogy a harmadik már automatikusan császár lesz, akkor megkönnyebbültem. Én szerencsére gyorsan felépültem.
tegnap 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szintén 3 császár. Az első kettővel sokáig vajúdtam 9 és 14 órát. Ott abszolút nem volt hiányérzetem, mert egy megváltás volt mikor megkaptam az érzéstelenítést császár előtt olyan fájásaim voltak már. Abszolút nem vágytam már abban a szakaszban a kitolásra, örültem hogy vége a fájdalomnak pár órára.

A harmadinál csak bementem a megbeszélt időpontra és ki vették. Érdekes, ott hiányzott, hogy nem vajúdtam. Kicsit gépies volt így, hogy percre pontosan megvolt, mikor, mi történik. A szervezetem ugye egyáltalán nem készült rá, hogy jön ki a baba, gondolom, valami hormonális folyamatok kimaradtak az első kettőhöz képest. Sokkal jobban is féltem, mert nem vonta el a fájdalom a figyelmemet 😃

Érdekes, hogy előtte úgy voltam vele, hogy de jó, végre nem fogok ott görnyedni fél napot a fájdalomtól, hogy utána még fel is vágjanak, ez szuper szülés lesz(gondoltam én) és utólag meg pont, hogy hiányzott. Na de nem volt traumám ettől vagy ilyesmi.

tegnap 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!