Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye attól, hogy antibiotikumo...

Ugye attól, hogy antibiotikumot kell szednem automatikusan nem vetélhetek el?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete betegek lettek a gyerekek, majd mire kigyógyultak én is elkaptam. Eleinte kis mezei náthának indult. Torokfájás, kapar picit, elment a hangom. Majd lett száraz köhögés. Innentől ittam a teát,mézet.inhalálás, vitamin,Forró italokat amit terhesen lehet de egyre rosszabbul lettem. Átfordult full orrfolyásba,csúnya váladékkal, hurutos köhögéssel. Elmentem dokihoz végül,aki azonnal táppénzre vett mert azt mondta hogy a légzésem csúnya zörög és mintha asztmás lennék olyan. És ebbol baj lesz. Kaptam antibiotikumot és kérte hogy folytassam amit előtte tea orrspray inhalálás pihi..

3. napja "pihenek"amennyire lehet a gyerekek mellett. Lassan de javulok.

De azon izgulok belül hogy el ne menjen a baba.

Mert a hasam azért fájdogál.

Mivel ilyen beteg voltam egy héttel későbbre átkértem az első uh-t, igy csak 16an megyek. Nagyon félek hogy baj lesz. Más aki hasonlóan ilyen cipőben jár/járt hogy muszáj volt ab-t szednie, kérlek meséljetek hasonló sztorikat kivel mi volt?


Az étvágytalanságon és a néha rámtörő hányingeremen kívül más bajom nincs.

6+3 hetes vagyok


ma 00:22
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Gondolom mondtad az orvosnak hogy terhes vagy. Ha mondtad, akkor valószínűleg olyan antibiotikumot irt amit terhesen is lehet szedni. Ha bizonytalan vagy, akkor olvasd el a betegtájékoztatót, ha abban nincs konkrétum akkor kérd ki egy másik orvos véleményét is.
ma 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, amikor beteg vagyok akkor megnövelem a c-vitamin bevitelt kb 3-4000 egységre és hamarabb meggyógyulok. Ami még nagyon nagyon jó és tényleg ajánlom az a grapefruitmag csepp.
ma 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!