Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-ik hét,víz szerű folyás?

12-ik hét,víz szerű folyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok,12.terhessegi hétbe léptem most nem rég be.

Néhány napja vizes bő folyásom van.

Lehetséges,hogy a progeszterontól? Olvastam,hogy lehet tőle bővebb folyás.

Igaz nem hüvelybe rakom hanem szájon át szedem.

Semmi panaszom ezen kívül,a folyás is szagtalan,áttetsző csak a bugyi szoktam érezni,hogy vizes🤦🏼‍♀️

Valaki tapasztalt hasonlót? Van okom az aggodalomra?


tegnap 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Terhesen alapból bővebb folyás van. Első terhességnél kb végig kellett a tisztasági. Ha színtelen és szagtalan, akkor nincs gond.
tegnap 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod 😊

Megnyugodtam🥰

Volt egy kis viszketesem jeleztem a dokinak de azt mondta,hogy nem komoly semmi fertőzésre utaló jel nincs szóval remélem nem amiatt

Valamint egy picikét sárgásabb volt most a wc papír pisi után,de már lehet csak tulgondolgom 🤦🏼‍♀️

tegnap 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is sárgás néha,még az is belefér, ne aggódj :)

Pont 2 hete voltam a dokinál és neki meséltem ugyanezt,egyszer fehér egyszer sarga ,egyszer sűrűbb máskor vízesebb.

Nézett PH-t ,tökéletes volt.

Mindenképp használj tisztaságit + én a biztonság kedvéért a fehérneműkön most használok plusz fertőtlenítőt a mosáshoz,így a biztos :)

tegnap 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Jaj de jó ezt olvasni♥️🥰

Köszönöm szépen hogy írtál 😊

Hány hetes terhes vagy? Illetve milyen fertőtlenítőt hasunálsz ha kérdezhetem? 😊

tegnap 17:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az elején nagyon sokáig olyan volt. Egy kisebb tisztasági betét simán átnedvesedett. Most a vége felé meg inkább sűrű, sárgás. Doki szerint normális. Mindenesetre már nagyon várom a kenet vételt Még két hét, remélem, hogy minden oké. Egyébként ha a fertőzéseket el akarod kerülni, használj jól szellőző pamut alsót. Ne tangát. És ne tegyél töményen semmilyen tisztálkodó szert oda lentre csak higítva használd. Én marhaepe vagy vanish szappannal mindig bedörzsölöm, kiöblítem az alsókat (nem a 3-as vagyok) és utána 40 fokon gépben mosom. Egy nap 2x cserélem magamon, vagy ha elmegyek itthonról akkor tisztaságit teszek be addig.
tegnap 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!