Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vilagosbarna folyas, szerintetek?

Vilagosbarna folyas, szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap voltam 12+0 hetes, akkor vettem eszre a bugyimon egy nagyonn vilagosbarna foltot. Felhivtam az orvosom, azt mondta szedjem a progeszteront (eddig nem szedtem, elozo veteleskor maradt meg). Ma reggel sotetetbbszinu kismennyisegu barna folyasom volt, amit csak mélyebb torleskor lattam a wc papiron, a tusztasagin nem. Bementem a korhazba, ahol egy lekezelo orvos megvizsgalt, es azt mondta huvelygyulladasom van. (Nem viszket, nem duzzadt, nincs bo folyasom). Irt Klion d100 huvelytablettat, ami orszagos hianycikk, igy nem tudtam kivaltani. Azota torlesnel neha van minimalis vilagosbarna folt, melyebb torlesnel utoljara par oraja sotetebb szinu, szinten kismennyisegu.

Esetleg volt valaki hasonlo helyzetben ebben az idoszakban? Nagyon felek a vetelestol, igy hogy tul vagyok mar egyen.

A sajat orvosomhoz keddre van idopontom, legkorabban akkor tud megnezni.



ma 16:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!