Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 7 hetes terhes....

Ma vagyok 7 hetes terhes. Voltam dokinál, azt mondta egeszséges terhességem van, de aug. 20-an volt barnázásom ami kb egy hétig tartott (17-en kellett volna megjönnie) tegnap egy kis rózsaszín folyásom volt, de az már nincs. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés

#Barnás folyás terhesség alatt
aug. 30. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a vizsgálat után volt a barnázás érdemes lett volna bemenni az ügyeletre.

Nekem elment a baba barnázásnál.

De van akinek nem. Szóval igen lehet baja is és lehet nem.

Menny be az ügyeletre nézzenek rá.

aug. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az ügyeleten említettem a barnázást, mivel már akkor volt, amikor bemenetem. Részben ezért mentem be. ránézett a doki azt mondta egészséges terhességem van, a barnázás el is múlott hál isten.
aug. 31. 09:11
 3/10 A kérdező kommentje:
Neked volt vérzésed is amikor elment a baba? vagy csak a barnás folyás?
aug. 31. 09:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak barnás folyásom volt.

Kaptál valamit a barnázásra?

aug. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem kaptam semmit, el is múlott a barnázás aznap, viszont nem tudom hogy így még ebből lehet e baj
szept. 1. 10:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

6-7 hetes koromig barnáztam. Majd 11 hetesen is.Nem kicsit. Pedig progi pótlást is kaptam. Senki nem tudta megmondani miért. Pokol volt az első trimeszter emiatt. Egészséges 1 èves kisfiam van azóta. Az első trimeszter után végig probléma mentes volt a terhességem.

Drukkolok neked

szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tavaly decemberben elvetéltem, 6 hetesen elkezdtem barnázni, aztán elmúlt de a következő uh-n már nem volt szívhang.


Áprilisban pozitív teszt, nagy öröm, szintén hatodik héten barnázás pedig itt már az elejétől szedtem a progit.

Egyszer még a friss vér is elöntött ez ment egészen a 11.hétig...pokol volt,de velünk maradt, most vagyok a 24.hétben.


Így látod lehet ez is, az is.Sajnos előre nem lehet tudni.

szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál, szerencsére minden rendben, reméljük így is marad. Jó baba várást kívánok!😊
szept. 2. 21:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta veled kérdező?
szept. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére minden okés, rendben van a baba🥰
szept. 15. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!