Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma késik pont 2 napja Erős...

Ma késik pont 2 napja Erős pozi tesztjeim vannak,illetve terhes tüneteim is,akkor mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok,már tettem fel ezzel kapcsolatos kérdést,na de kezdem elölről...

Péntek délután barnás folyásom volt pisi után,a wc papíron vettem észre,bemnetünk az ügyeletre párommal ,az orvos nem látott semmit még terhességet sem 8mmes nyálkahártyát csak,el is múlt a pecseteles semmi baj nem volt továbbra,az orvos mondta H mivel nem lát még terhességet így nem kell progeszteront se

Tegnap együtt voltunk ,de csak pár percig illetve nem volt teljesen bent 🙈áhh olyan ciki így leírni😅

De hátha valaki tud valami okosat mondani

Aztán ma reggelre egy picike barna folyás megint lett,nem sok de láttam de már elmulott,annyira pánikolok,holnap megyek vissza az orvoshoz mert visszarendelt kontrollra hátha már akkor lát valamit

Valakivel voltar ilyen vagy hasonló? 🥺♥️

Van még remény?

Volt már 2 veszteségek sajnos😪



aug. 12. 13:43
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

Ha véreznék úgy, hogy az ügyeletet is megjárom, eszembe sem lenne szexelni.


Amúgy meg bármi lehet.

aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem végeztem kedvesem,az ambuláns lapomon is rajta volt hogy nincs véres rendben van minden
aug. 12. 14:05
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Juj kérdező de mocskos stílusod van. Ez a gúnyos kedvesemezés.

Az első arra írta a vérzést, hogy te barnás folyást írtál. Ha nem befostàl és az volt a wc papíron akkor az bizony vér volt ami bebarnult mire kiért.

És te ma reggel is véreztél ami mire kiért barna lett. Ergo már kétszer véreztél.

És igazából sajnos szinte semmit nem tehetsz. Vagy sikerül vagy nem.

És erre írta az első, hogy maximum annyit hogy nem szexelsz hátha segít. De ugye garancia nincs semmire.

aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát akkor minden rendben van, kedvesem!
aug. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

2 nap után pont ugyannyira semmit se fognak látni, mint 2 napja.

De talán addig nem kellene dugni, amíg vérzel…

aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet kérdező, de hadd keljek az egyes védelmébe. A barna folyás az vér igazából illetve arra gondolt, hogy ha alapból is volt veszteség és már egyszer volt barna, akkor ilyenkor azért kerülni szoktak minden ilyesmit, hogy véletlenül se legyen gond legalább az első trimeszterbe. Ott azért minden is vérbő most, stb.
aug. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Annyira nem izgulsz kedvesem ezért a babáért, ha még szexelni is van kedved. És az ilyenek miatt zavarnak el mindenkit az ügyeletről, remélem ezzel a panasszal is bemész.
aug. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Ha már ügyeleten jártál gondolom elmondta az orvos, hogy vérzés esetében kb 12 hétig tilos szexelni :) kedvesem.
aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A doki 2 nap mulva sem fog látni semmit, ha pozi a teszted akkor elindult valami ez tény, viszont kérdés, hogy mi lesz belőle. Barnázás lehet több okbòl, köztük van a vetélés veszélye is. Én nem szexelnék vérzés alatt, mert árthat.
aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Üdv kérdező! Hogy alakult a dolog?
szept. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!