Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetesen és miből...

Ki hány hetesen és miből (tünetek) tudta meg hogy terhes?

Figyelt kérdés
aug. 8. 19:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
4 hetesen, nem jött meg a menstruációm, csináltam egy tesztet.
aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
#1. A kérdező számára biztos hihetetlen lesz, de nálam is pont az volt, mint nálad. Őrület. 😅
aug. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

1. 4 hetesen elmaradt mensi utáni tesztből.

2. Mensi elmaradt első napján, mert hőmérőztem és nem esett le a hőm.

3. Az első módszert ismételtem :D

aug. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

Elsőnél 1 héttel a késés után. Semmi tünetem nem volt, csak úgy éreztem mindjárt megjon. Azért nem is teszteltem korábban, nem gondoltam volna, hogy rögtön az első hónapban sikerül, pedig még az ovulációt sem figyeltem.

Masodszor pedig az esedékes menzesz előtt 1 nappal. Nem emlékszem miért csináltam meg a tesztet, semmi tunetem nem volt.

aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
9.dpo-n tudtam meg, mert k.... türelmetlen ember vagyok, és teszteltem. Nem volt semmiféle tünetem akkor.
aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Első háromnál késett, és teszteltem.

(Harmadiknál mondjuk sejtettem előtte, és bejött a megérzés.)


Most a negyediknél 19.ciklusnapon észleltem pici vért egyik pisilésnél, megfordult a fejemben, hogy beágyazódás. 4 nappal később teszteltem pozitívat. Vagyis 3 hetesen.

aug. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Én kilógok a sorból, pont mentem nőgyógyászhoz rákszűrésre, és mondta, hogy terhes vagyok :D 6. hét volt, azt hittem késik.
aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem jött meg és tesztet csináltam, semmi tünetem nem volt később sem
aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
4 hét+2 naposan csináltam tesztet. Semmi tünetem nem volt a terhesség alatt.
aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%

Az elsőnél majd' leszakadtak a melleim, de nem tudom, hogy mennyi idős terhes lehettem... Én azt hittem, hogy ciklus közepén jàrok, de szinte leugrott a csík, mikor végül csináltam egy tesztet. Lehet, hogy már az utolsó vérzésem sem menstruáció volt, mert előtte pont cisztát állapított meg, így elég fura vérzéseim voltak előtte is. Sajnos ő nem is fejlődött megfelelően, missed ab lett a vége, így a méretekből sem tudtam következtetni, hogy hogy is alakult az a ciklus.

A másodiknál is volt enyhe mellfájdalom, de amiatt biztos nem gyanakodtam volna, csak pont másnapra volt időpontom a nőgyógyászhoz, és gondoltam, hogy ha már úgyis a ciklusom 28. napján járok, akkor ellövök egy tesztet, hátha :)

aug. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!