Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány hetesen és miből...

Ki hány hetesen és miből (tünetek) tudta meg hogy terhes?

Figyelt kérdés
aug. 8. 19:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%
Össze-vissza ciklusom volt, hormonvizsgálatra mentem volna. Nagyon nagy kávés vagyok, de nem bírtam meginni egy pohárral sem, annyira hányingerem volt a szagától is. Utána pozitívat teszteltem. Akkor voltam 5-6 hetes.
aug. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én lombikos vagyok, 4 hetesen kellett tesztelnem, így akkor tudtam meg, de tüneteim csak 6 hetesen kezdődtek.
aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Mindhárom terhességemnél görcsölgetés jelentkezett kb 10 dpo-tól, ami rendszeresen felerősödött arra a szintre, amivel már máskor megindul a vérzés. Aztán mindig elmúlt, vér sehol. Illetve a gyakori pisilés indult még pár nappal mensi ideje előtt.


A mostani terhességem nem volt tervezett és a szokásos jelek miatt már 2 nappal várt vérzés előtt azt gondoltam, hogy vagy megkergültem vagy tényleg terhes vagyok.

aug. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Fájós hát.Komolyan,itt olvastam a napokban.
aug. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Terveztük, így a mensi várható napján teszteltem, és erős pozitív lett.

Kb 2 hét múlva lettem nagyon rosszul.

aug. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!