Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdjek aggódni vagy ez még...

Kezdjek aggódni vagy ez még normális?

Figyelt kérdés

Lombikkal lettem terhes, ha az utolsó menstruációmat nézzük, 6+1 hetes vagyok.

Ma voltam dokinál, látott szabályos petezsákot, picike (1mm-esnek mérte, de azt mondta, nagyon régi a gép) embriót, pulzálást még nem...

Nagyon félek, olyan sokat küzdöttünk érte... :(



tegnap 18:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
89%
6+1nél nekem 5mmes üres petezsákra azt mondta az orvos menjek vissza, láttak már csodát, de ne reménykedjek nagyon. Nekünk nem sikerült. Kívánom hogy nálatok legyen csoda…de picit azért kezdj el más eredményre is készülni.. max pozitívan csalódsz.
tegnap 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
De nekem nem üres a petezsák. Van benne embrió.
tegnap 19:35
 13/23 anonim ***** válasza:
94%

Hát bocs, de én úgy olvastam, hogy a petezsák 1 mm-es és nincs embrió.

Így azért bíztató a helyzet, igen. 1 mm-nél nem is kell lennie pulzálásnak.

tegnap 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Pedig azt írtam, hogy van. Üres petezsáknál persze, hogy én is azt mondanám, hogy felejtős, csak azért ott figyelt benne.

De köszi :)

tegnap 19:38
 15/23 anonim ***** válasza:
70%

"De nekem nem üres a petezsák. Van benne embrió"


A kérdésben azt írtad, nem talált embriót, pulzálást... Tök mindegy mennyi idős a gép.

tegnap 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
"Ma voltam dokinál, látott szabályos petezsákot, picike (1mm-esnek mérte, de azt mondta, nagyon régi a gép) embriót, pulzálást még nem..."
tegnap 19:42
 17/23 anonim ***** válasza:
51%

Tök félreérthető volt a leírás. Így egymás után az "embriót, pulzálást nem".

De mindegy, így már nem rossz a dolog, rendben lesz ez.

tegnap 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Bocsi, ha félreérthető voltam, csak hát fosok. Sose voltam még ennyire terhes. 🤷
tegnap 19:46
 19/23 anonim ***** válasza:
87%

Azért értik félre sokan, mert nagyon hülye helyre szúrtad be a km hosszú zárójeles részt. Ráadásul olvasd el hangosan: látott szabályos petezsákot, picike embriót, pulzálást még nem.

Talán ha úgy írtad volna, hogy de pulzálást még nem, akkor könnyebben lehetne értelmezni a mondanivalód.

tegnap 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Jogos, jogos.
tegnap 19:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!