Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kezdjek aggódni vagy ez még...

Kezdjek aggódni vagy ez még normális?

Figyelt kérdés

Lombikkal lettem terhes, ha az utolsó menstruációmat nézzük, 6+1 hetes vagyok.

Ma voltam dokinál, látott szabályos petezsákot, picike (1mm-esnek mérte, de azt mondta, nagyon régi a gép) embriót, pulzálást még nem...

Nagyon félek, olyan sokat küzdöttünk érte... :(



tegnap 18:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Ha valóban 6+1 akkor az nem annyira jó… de hátha az orvosnak igaza van és ennyire vacak a gép hogy semmi nem látszik.
tegnap 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy annyi féle módon láttam, hogy számolni kell a lombikos terhességet, hogy fogalmam sincs honnan nézzük. Ha a beültetés - 14 naptól nézzük, akkor 5 hét +3. 🤷
tegnap 18:36
 3/23 anonim ***** válasza:
67%

Hát a beültetés -14 napnak semmi értelme. Nem az lenne a menzszed, hiszen a beültetés nem középidőben van, hanem utána.

Mikor volt a beültetés és hány napos volt az embrió?

tegnap 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Szeptember 2-án és 5 napos volt.
tegnap 18:43
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
6+1 lennél sajnos, így ez a terhesség nem fejlődik. Részvétem. Nekem ugyanezen a napon volt a beültetés, nekem sem sikerült sajnos.
tegnap 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A doki nem ezt mondta, hanem visszarendelt...
tegnap 18:49
 7/23 anonim ***** válasza:
70%
Hát valószínűleg mindenki ezt tenné, hátha, de ez akkor sem tűnik jónak. Hacsak nem hasival nézte valami szar gépen.
tegnap 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Hüvelyben nézte egy olyan gépen, ami kb velem lehetett egyidős.
tegnap 18:52
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Ezt a terhességet engedd el
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Nem.
tegnap 19:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!