Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van még itt olyan anyuka, aki...

Van még itt olyan anyuka, aki hamarabb tudta, hogy terhes, mint a teszt mutatta volna?

Figyelt kérdés

(Csak kötetlen beszèlgetèsnek szánom)

A harmadik terhességem igazolódott be nemrèg, és már a teszt előtt 5 nappal elkezdtem kívánni a citromos mignont (amit az előző két terhességem alatt is végig ettem, azon kívül soha), illetve erősen èmelyegtem.

Biztosra vettem,hogy baba lesz.


Van más,akinek ilyesmi kívánósság jelezte előre,hogy várandós?

Esetleg èmelygès, bizonyos szagokra èrzèkenysèg?



ma 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Az első gyerkőccel egyetlen tünetem volt végig: felkeltem éjjel pisilni. Soha, se előtte, se utána nem volt ilyen, így mikor 2x egymás után is felébredtem éjjel erre, tudtam, hogy valami elindult bennem. 1 héttel később lett pozitív a teszt, nem lepett meg. 😊
ma 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Nekem is pont a harmadik gyereknél, most. Pattanásos lettem, pedig nem szoktam az lenni PMS-nél. Volt egy alhasi szúrásom, ami kissé fájdalmas is volt, alig tudtam kiegyenesedni és hányingerem lett a reggeli kávétól. 1 hét múlva teszteltem,mert megvártam amíg nem jött meg, 30. Napra eddig mindig megjött pontosan, de nem lepett meg a pozitív teszt.
ma 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
44%

Ilyesmiket nem éreztem, de mindnél volt olyan, amiből sejtettem (az első kivételével, de ott még igencsak tapasztalatlan voltam, és a ciklusom sem volt pontos.)


A másodiknál egyik reggel orrvérzéssel keltem. Eszembe jutott, hogy utoljára akkor vérzett az orrom, mikor az elsővel terhes voltam. Aznap vettem tesztet, pozitív lett (32.ciklusnap, ami úgymond nálam határeset volt akkoriban.)


Harmadiknál az egyetlen nem védekezős aktus után esett le, hogy basszus, középidő. (Költözködtünk, nem ezt számolgattam, aznapra készült el minden, hetek után végre magunkban, nyugiban tudtunk együtt lenni.)

Volt egy megérzésem, így utána viszont már számoltam a napokat, és 1 hétre rá tapasztaltam beágyazódási vérzést. Itt már egyre erősödött a gyanúm, 30.napon teszteltem, pozitív lett.


Negyedik: 20.ciklusnapon találkoztam ugyanolyan vérzéssel, mint a harmadiknál. Fura volt, mert középidőben tudtam, hogy nem is voltunk együtt. De csak nem hagyott nyugodni a gondolat, 4 napra rá vettem egy korai tesztet random. Akkor még 5 napom lett volna az esedékesig, de ott virított rajta a 2 csík.

ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Szűz Mária is így volt ezzel.
ma 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is tudtam.
ma 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen. Akkor jelentették be a covid alatt, hogy minden bezár. Az első gondolatom az volt, hogy tuti most lettem terhes. Így is lett, 2 héttel később pozitív volt a tesztem.
ma 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!