Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan legyek Minnél hamarabb...

Hogyan legyek Minnél hamarabb terhes?

Figyelt kérdés

A párommal 1,2 éve vagyunk együtt. Eddig távkapcsolat volt,2hónapja élünk együtt.

Mind a ketten benne vagyunk már a korban,gyereket szeretnénk. Mit tegyek/tegyünk hogy ez a terhesség Minnél előbb bekövetkezzen?


2016. máj. 16. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor ovulálsz? Ciklusod milyen? Mikor hagytad abba a gyogyszert ha szedtél? stb...
2016. máj. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
folsav, c- vitamin,napi 5ször tejtermék, napi 3szor kàvé( ne c vitaminnal együtt szedd),megpróbàlhatod a cockafark teàt, de èn a méhpempőre esküszöm!!!!!ovu teszt és hàt 2 naponta hàzasélet, lehetőleg élvezettel nem a gyerektémâ miatt görcsösen kötelező jelleggel.hajrà. nekem mind 3 terhessègem, gyermekem az első próbâlkozàsra sikerült.
2016. máj. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Először a szexet kellene kipróbálni az egészséges életmód mellett.
2016. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Ha szedtel foggatlot akkor hamar osszefog jonni miutan abbahagyod.. Sajat tapasztalat! Szeptember kozepen hagytam abba (elfogyott) aztan soha nem volt idom dokihoz menni (vendeglatasba dolgozok latastol vakulasig) ovszert hasznaltunk ill 2x megszakitasosan voltunk egyutt na es ugy estem teherbe januar kozepe fele. Most vagyok 19 hetes😊🙂


Ugyhogy ha ti elesbe szexeltek akkor lehet rogton osszejon.

Ha nem akkor probaljatok nem mindennap szexelni hanem harmadnaponta h tobb sperma legyen es szex utan tedd fel a labaid egy 10 percre h ne follyon ki a cucc. 😬

Vegyel ovu tesztet h tudd mikor van peteeresed es azokon a napokon intenzivebben eljetek nemi eletet. Akkor lehetne mindennap. 🙂


Hany evesek vagytok?

2016. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!