Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes terhes vagyok. És...

33 hetes terhes vagyok. És nagyon lent van a pocakom,és naponta többször is fáj alól a hasam. Lehetséges hogy hamarább jön a picur? Sokak szerint előb meg lesz mert nagyon lent van. Csak tapasztalatokra lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
.
2023. júl. 29. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg semmit sem jelent. Nekem az egész terhesség alatt ‘lent’ volt a hasam, sokan meg is jegyezték. A kiírt napon szültem.
2023. júl. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Végig lent volt a hasam, 39+1-re szültem
2023. júl. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is végig lenn volt a hasam.

36hetesen elment a nyákdugó, beilleszkedett a baba. Jóslóim, voltak, hasmenés. Minden nap úgy keltem, hogy na ez lesz az a nap.


40.héten a vérnyomásom miatt indítottak 😅

2023. júl. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 35. Héten látványosan leszállt. Mindenki azt mondta hogy úgyis hamarabb jön.

41+ héten indítottak.

2023. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!