Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi ultrahangal látta...

Roxika 12 kérdése:

Hüvelyi ultrahangal látta volna a doki a méhen kívüli terhességet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az én történetem ott kezdődött, hogy augusztus 17 iken volt meg utoljára

Már 6 napja késett szeptemberben akkor csináltam terhességi tesztet Gabriella időn túl jóval lett egy halvány csík

Rá három napra csináltam új Gabriella tesztet az is időn túl lett erősebb pozitív de exepil teszt 4 darab negatív lett közben

Szeptember 23 ikan görcsölt a bal alhasam és a derekam pecsételő vérzés

Be mentem a kórházba az osztályra és csinált vizsgálatot és hüvelyi ultrahangot ott nem látott terhesegre utaló dolgot 5-6mm nyálkahartya és ott csinált terhességi tesztet vizeletből az negatív lett haza értem kezdtem jobban vérezni nem volt vészes reggel már picit jobban azóta is tart a vérzés de ha méhen kívüli terhesség lenne azt látta volna hüvelyi ultrahangal? Mert kicsit bunkó volt a doki semmit nem mertem kérdezni tőle mikor azt hitte szórakozom a pozitív tesztel és ott negatív lett előtte



ma 17:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
Kémiai terhességet mutathatott a teszt és most megjött a menstruációd. Nem kell aggódni. Ha méhen kívüli lett volna, akkor látott volna valamit, pl. folyadékot a Douglasban.
ma 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a választ
ma 18:20
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Időntúl az a száradás csík, nincs köze a hcghez. Ha van két ilyened és 5 negatív teszted, nem vagy terhes. Sehol.
ma 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Tudtommal a száradási csík nem lila mint a másik vonal
ma 18:27
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kell ide képet fel tölteni
ma 18:30
 16/21 anonim ***** válasza:

14 hát nem.

Fura hogy halvány teszt után lesz egy halvány, 4 negatív, aztán megint egy erősebb, aztán megint negatív.

Én az orvosnak hinnék.

ma 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de negatív a teszted.

A doki nem látott terhességet, meg jött a menstruaciod

Időn túl kijött egy másik csík a teszten, és mivel időn túl jött ki nem érvényes.

Nem vagy terhes, és méhen kívüli terhességed sincs

De ha ennyire félsz menj el a kórházba, nézed meg magad, mond el nekik a félelmeidet.

ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Itt nem foglalkoznak az emberrel csak ha már nagy a baj sajnos várok mást jelenleg nem tudok
ma 18:47
 19/21 anonim ***** válasza:
Menj el akkor magán orvoshoz
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez maximum kémiai terhesség lehetett. Ha méhen kívüli lenne, és olyan méhen kívüli ami veszélyes akkor nem időntúli halvány hangyafing lenne a teszten, hanem erős pozitív lenne.


Megjött és kész.

ma 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!