Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12.heti genetikai uh-ra kell...

12.heti genetikai uh-ra kell a kiskönyv, írnak már bele valamit vagy pecsételnek?

Figyelt kérdés
ma 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
ma 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

helye válogatja.

Nálunk nem pecsételnek bele hanem nyomtatott papírt adnak.

ma 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk kell a kiskönyv. Elkérik a lakcímkártyával együtt
ma 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Hát nem tudom mennyire igaz, hogy helye válogatja, de van külön bekezdés a 12. heti uh-nak, amit kitöltenek ilyenkor, úgyhogy gondolom nem árt, ha már van kiskönyved. Biztos megcsinálják akkor is, ha nincs, de jobb ha van.
ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
A 12.heti a 91 napos, a 7.oldal, az kell majd az anyasági támogatáshoz, barmihez, amihez kell a kis könyv, a 7.oldal kell és az a 12. Heti genetikai uh oldala.
ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 12. heti UH-n töltik ki a 7. oldalt, amin a szülés várható ideje van és minden támogatáshoz szükséges, általában ezt kell bemutatni az ingyenes babaváró csomagokhoz, ezt kérik minden egyéb orvosi látogatásnál is (házi orvos, fog orvos stb..). Az egy dolog, hogy adnak külön papírt is, csak utána azt sehol nem fogadják el.


Szóval igen, a 12. heti UH-ra kiskönyvvel kell menni.

ma 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

2 terhességem volt, becsületesen jártam orvoshoz, mielött meg lennék kövezve.

Nekem egyik terhességnél sem töltötték ki sem a 7.oldalt sem.

Bekérik minden alkalommal a kiskönyvet, megvizsgálnak, majd egy nyomtatott papíron a kiskönyvbe beletéve adják oda a leletet.


Soha nem írnak nálunk a kiskönyvbe, csak a védőnő.


Nálunk pl a babaváróhoz is elfogadták ezt a papírt illetve mind a 2x az anyaságit is megkaptam.

ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Akkor csed-ET sem a születés előtt igényelted, mert aki szülés előtt akarja oda is kell a 7.oldal másolata.


Addig kell verni az asztalt amíg ki nem tölti a 7. oldalt. Az orvosnak 2 perc, de ha valamelyik bank/kormányhivatal kukacoskodik akkor neked rohadtul nagy fejfájást okozhat harminc valahány hetes terhesen, hogy nincs kitöltve és rohangálj a papírok után. 7-es neked lehet mázlid volt, de másnak meg lehet nincs ilyen mázlija, és azon a 7. oldalon múlhat mondjuk az, hogy egy házat meg tud vagy nem tud megvenni.

ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8!

De :D csedet is mind a 2 alkalommal 28nappal elöbb igényletem. Erre is papíron kaptam igazolást a dokitól.


(Amúgy munkaügyes vagyok, pont ma adtam le egy csed kérelmet, szintén papíros igazolással)

ma 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!