Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik,Nektek is van vmennyi...

Kismamik,Nektek is van vmennyi folyasotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok

21 hetes vagyok.Már nem tudom eldonteni hogy mi a normális mennyiség és a színét sem..elsonek felirta a dokim a Cns kúpot mert diszkomfort érzetem volt akkor 5kupot kellett,majd 2hetig semmi és megint elojott de minimalisan inkabb csak kívülről volt érzékeny,akkor is 5kup kellett. Azt mondta hogy barmikor azt érzem hogy nem jó lent 2-3napig hasznaljam.Most semmi tünetem nincs nem viszket semmi csak pár napja látom a fehérneműn hogy több nagyon halvány sárgás a folyásom. Elhasznaltam lactofeelt is most kevesebb de ennyi cns kúpot se merek már hasznalni főleg ha ez normálisnak számít nehogy feleslegesen tegyem fel.


ma 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Terhesség alatt normális a sárgás folyás.

Nekem végig volt,semmi más panaszom nem volt, se diszkomfort érzetem. De én is meglepődtem, nem tudtam erről, akkor googliztam rá.

ma 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Terhesen normális a bővebb folyás, nekem végig tisztasági betét kellett. Nem volt fertőzés meg semmi.
ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért nézett PH-t a hüvelyben mielőtt kúpot írt? Tényleg volt valami fertőzés amire kellett?

Teljesen normális a bő folyás és az is ha sárgás:)

Nekem az első kislányommal és most is van,tisztasági betétet használok,a PH-m tökéletes.

Ne aggódj emiatt ,ha nem darabos vagy nincs furi szaga. :)

Boldog babavárást!

ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!