Melyik az igaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11 napja késik a menzeszem.

Tegnap délután csináltam egy tesztet ami halványan, de pozitív lett, majd ma reggel is csináltam egyet hátha szép erős lesz, de teljesen negatív.

Holnap tudok tesztet venni, de teljesen összetörtem, közel 6 éve várunk a babára. Melyiknek hihetek? :(

Ami biztos hogy augusztus 18-an vérből nézték a hcg-t és negatív volt. 1 hete is negatív volt a teszt, 5 napja volt egy ici pici enyhe rózsaszínes "folyás" szerű amit beagyazodasinak gondoltam. Terhes tüneteim is vannak. Szurkal a méhem, sokat szédülök, sokszor hányok csak úgy a semmiből. Lehet még ebből terhesség vagy alpozitiv volt a teszt?


szept. 8. 11:23
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Csináltál ma reggel tesztet?
szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Igen csináltam. Negatív lett.

A hasam nagyon görcsöl, mintha folyamat megakarna jönni.

szept. 10. 20:56
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, akkor nem vagy terhes.


Vagy a reagens helye látszódott csak az előző teszten, vagy kémiai terhesség volt.


Ne keseredj el, nemsokára valószínűleg megjön. Nekem is volt kémiaim, tudom, hogy nem jó érzés.


De a 35-50 napos ciklusaid miatt mindenképpen menj orvoshoz, részletes kivizsgálásra. Endokrinológushoz. Nagy baj lehet belőle, ha nem kezelik a hormonális zavarod. Saját érdeked. Amíg nem teszik helyre a ciklusod, nagyon kicsi esélyed van teherbe esni, vagy azt egészségesen kihordani.

szept. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!