Melyik az igaz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

11 napja késik a menzeszem.

Tegnap délután csináltam egy tesztet ami halványan, de pozitív lett, majd ma reggel is csináltam egyet hátha szép erős lesz, de teljesen negatív.

Holnap tudok tesztet venni, de teljesen összetörtem, közel 6 éve várunk a babára. Melyiknek hihetek? :(

Ami biztos hogy augusztus 18-an vérből nézték a hcg-t és negatív volt. 1 hete is negatív volt a teszt, 5 napja volt egy ici pici enyhe rózsaszínes "folyás" szerű amit beagyazodasinak gondoltam. Terhes tüneteim is vannak. Szurkal a méhem, sokat szédülök, sokszor hányok csak úgy a semmiből. Lehet még ebből terhesség vagy alpozitiv volt a teszt?


szept. 8. 11:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ezek alapján nem vagy terhes.
szept. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
98%
6 év után biztos nem a csodában hinnék. Már rég meddőségi központban lennék, nem a negatív tesztről győzködném magam, hogy pozitív.
szept. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Nem az hogy nem jött. Bocsi félre érthető voltam.

6 évet vártunk hogy legyen, mert mindig volt valami.

Covid, anyagiak, haláleset,külföldre költözés. Élesben 6 hónapja próbálkozunk.

szept. 8. 11:29
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

11 nap késés után már kimutatja a teszt, és nem úgy, hogy keresni kelljen a csíkot rajta.

Ráadásul negatív a másik teszt .

Szerintem ezt engedd el

A tünetek pedig valószínűleg nem terhes tünetek, csak annak képzeld őket

szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
97%

#3! Jaaa, az más. Akkor ezt a hónapot most engedd el. Majd legközelebb sikerül. Nem vagytok elkésve.

#2

szept. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy terhes.11 nap késésnél nagyon erős, egyértelmű 2 csíknak kellene lenni a teszten.
szept. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
94%
A tegnapi teszt biztos halvány pozitív volt, vagy csak odamagyaraztad a második csíkot? Bocsi, nem bunkosagbol, de ez elég gyakori itt ezen az oldalon, ha valaki már nagyon vágyik a babára. A terhestuneteket is simán csak bebeszelheted magadnak, mert nagyon vágysz rá. És lehet lepontozni, de szerintem 6 hónap sem kevés idő már, én nem feltétlen vártam volna 1 évet, ha nem jött volna könnyen a baba.
szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
96%

Ha a tüneteidet terhesség okozná, akkor a teszt is pozitív lenne.


Mikor mi próbálkoztunk, én is minden hónapban mensi elötti napokban befelsseltem ezeket a tüneteket, mégsem voltam terhes.


Mire elengedtem, nem figyeltem minden apró szarságota, akkor lettem terhes.


11nap késésnél leugrana a 2.csík.

Nem vagy terhes, más áll a háttérben.

szept. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

[link]



Ez a tesztem.

1 percen belül ott volt a csík.

A menzeszem nem rendszeres sajnos, egyik hónapban megjon 19-en másik hónapban 28-an,aztán meg megint 19-en.

Utolsó menzeszem július 20-an volt.

De mint mondtam augusztus 18-an kórházba kerültem, ahol néztek hcg-t és ott (meg) nem volt a szervezetemben. Mitől lehet meg pozitív a teszt? Nem szedek gyógyszert, sem semmi ilyesmit.

szept. 8. 13:05
 10/23 anonim ***** válasza:
64%

Ez egy pozitív teszt. Álpozitív pedig nincs.

Két dolog lehet: 1. Terhes vagy, de a második tesztnél nem volt elég HCG, hogy kimutassa, mert pl sokat ittál stb. vagy

2: kémiai terhesség volt csak és már csökkent a pozitív teszt óta a hcg.

szept. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!