Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam nőgyógyásznál,...

Vivien5567 kérdése:

Ma voltam nőgyógyásznál, szeretnék segítséget kérni! 6+4 hetes terhes vagyok és nagyon ideges vagyok amióta láttam az ultrahangot! 39x22 mm a petezsák ami deformálódott és az átlagosnál sokkal nagyobb, ez normális?

Figyelt kérdés

Konkrétan olyan a petezsák mint egy hosszú tök!

4 hetesen barnáztam és nagyon későn jelent meg a petezsák, ami hatalmas ahoz képest hogy mennyi idős terhes vagyok!

Arra gyanakodnak, hogy ikerterhesség, de azt is mondta a nőgyógyász hogy ez abszolút nem normális!

Volt valaki ilyen helyzetben!?

Előre is hálásan köszönöm a válaszokat!

Egy aggódó kismama



szept. 4. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az biztató jel, ha van szivhang.
szept. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Nem hatalmas, es nem mindenkinek szabalyos kerek a petezsak!:)

Ha van szivhang, tessek hátra dőlni!:)

szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Túl stresszeled! Még csak most lettél terhes. Ott vannak még a genetikai vizsgálatok, a laborok, a vége fele pedig már minden egyebet is néznek és ezer dolog lesz, amin lehet majd még izgulni, szóval az idegeskedés helyett inkább bízz a legjobbakban mert a végére becsavarodsz. Ehhez az orvoshoz meg inkább ne menj többet ha már ilyen korai szakaszban rémisztget. A barnázás elmúlt? Adtak rá valamit? A petezsák formáját nekem pl meg sem említették, így nem is tudom milyen volt, de nem hiszem, hogy ez gondot jelentene. A szívhang nagyon jó, az ilyenkor a legfontosabb! További jó babavárást és ne aggódj! :)
szept. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szerintem nagyon túlreagálod, persze érthető, mert aggódsz a kicsiért, de a szívhang rendben vopt.

Most, hogy a doki ezt milyen hangsúllyal mondta, arra ne is figyelj, ha baj lenne, úgyis mondta volna. Szerintem csak rossz kedve volt aznap a dokinak, vagy te értetted félre az ő reakcióját.

Ha nagyon aggódsz menj el egy magánorvoshoz és tedd fel az összes kérdésedet, lehet, hogy jobban jársz, mintha csak várnád a következő vizsgálat időpontját.

Igaz, hogy fizetni kell érte (néhol nem is keveset), de legalább nyugodtan tudnál esténként aludni és nem idegeskednél ezen

szept. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!