Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony vérnyomás és pulzus...

Alacsony vérnyomás és pulzus mennyire baj?

Figyelt kérdés

Második babámmal vagyok várandós, 17 hetes vagyok. Eddig mindig 100/70 volt a vérnyomásom 90es pulzussal. Azonban az elmúlt pár hétben inkább 90/65 75ös pulzussal.

Nekem nem terhesen szokott 75ös pulzusom lenni.

Mennyire jelenthet ez problémát?



#terhesség #vérnyomás #pulzus #Alacsony vérnyomás és pulzus
aug. 30. 07:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
aug. 30. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, semmi baj sem lett. Voltam ügyeleten is, hazaküldtek, hogy ez nem gond.
aug. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor volt 85/50. Nem okozott problémát csak mindig fáradt voltam. Azt mondták igyak kávét 🤷‍♀️
aug. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor nem aggódom!
aug. 30. 08:56
 5/8 anonim ***** válasza:

3# Jaja, engem úgy küldtek el az ügyeletről, hogy igyak egy kólát az automatánál és mire hazaérünk, jól leszek.


2#

aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5# látod nem igazán érdekli őket. Kávézzál meg kólázzál aztán jó lesz. Azt mondták naponta 3 kávét minimum igyak meg. Úgy mentem méretni, hogy reggel megittam 1 kávét 1 órával vizsgálat előtt. Akkor mértek 85/50-et. Na mondom mi lett volna, ha nem iszom meg. Nem izgatta őket egy cseppet se.
aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6os az mondjuk szép. Azért olvastam, hogy a nagyon alacsony vérnyomás nem jó. Enyém meg határ, bár másik gyerkőc talpon tart, úgyhogy remélhetőleg úgy azért magasabb, de kávé után az nagyon alacsony. Ezzel azért már illene legalább valami kivizsgálást csinálniuk.
aug. 30. 12:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 90/50-es vérnyomással kezdtem a terhességet. Nekem ingázott a vérnyomásom. Hol 100 felett volt, hol 90. Pulzusom 85 körül mozgott mindig. Szerencsére szédülést nem okozott az alacsony vérnyomás. Terhességem végére érte el a 120/80-at.
szept. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!