Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony vérnyomás és pulzus?

Alacsony vérnyomás és pulzus?

Figyelt kérdés

A héten voltam orvosnál, minden rendben volt annyi külömbséggel, hogy a vérnyomásom 97 lett a pulzusom meg 52... Nagyon sokszor mérték újra, az érték nem változott. Próbálták az asszisztensen is, hátha a gép nem jó, de neki valós adatokat mutatott.

Létezhet hogy ez igaz? Valakinek volt már ilyen? Mi volt a baj akkor? Köszi, ha segítesz. 23+4hkm😊



2020. dec. 6. 07:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem alapból alacsony a vérnyomásom, és terhességgel se változott. Sokszor kézi merovel kellett mérni, mert a digitális nem tudta. A pulzusom se volt valami magas.

Nincsen semmi baj, ilyen vagyok.

2020. dec. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De nekem eddig teljesen normális vérnyomásom volt terhesség alatt is, ezért ilyesztett meg.
2020. dec. 7. 11:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit alacsony RR és alacsonyabb de ahoz illő pulzus , szerintem belefér.

Orvos mit mondott.

2021. aug. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!