Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kbb hat hetes terhes vagyok...

Kbb hat hetes terhes vagyok Fájdalom nélkül kicsi barnázás jött törlésekor. Mitől lehet ? Progeszteront szedem már több mint egy hete Orvoshoz csak 27.én van idő pontom

Figyelt kérdés
aug. 16. 23:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Fordulj minél előbb orvoshoz!
aug. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%

Menj be az ügyeletre.


Megvizsgálnak, megkérdezik mennyi progeszteront szedsz stb. Segíteni fognak!

aug. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Progeszteron magyar placebó, 99%-ban nem erre van , de a magyar nők szedik hogy megnyugodjanak de mint látod köze nincsen a vérzéshez.

Igazából semmit nem tudsz, lehet haematom, veteles. Menj be az ügyeletre.

aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3as

Ha valakinek progeszteron hiány okozza a barnázást akkor segít. Mindkettő terhességemnél szednem kellett, mert az elsőnél vérvétel bizonyította, a másodiknál pedig barnáztam. Bár nekem másnapra meg is szüntette a problémát.

aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
4es igen de gondolom te nem vizsgálat nélkül kapkodtad be mint a cukorkát, mint a kérdező. Vannak esetek mikor árt is.
aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

5ös

Miben árthat a progeszteron?

aug. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
6os, nem felismert véralvadási zavar esetén ugye nem szabad hormont szedni, mert az fokozza a vérrögképződést és embólia vagy trombózis alakulhat ki.
aug. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6os

Köszi a felvilágosítást ezt nem is tudtam.

aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem hogy nem lesz semmi baj, kérdező! Nagyon sokan szenvednek korai barnázásban, vérzésben mondjuk hematóma miatt, mégis egészséges babájuk lesz!
aug. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!