Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Emelt progeszteron kezelés...

Emelt progeszteron kezelés mellett ugye mindig pozitív a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Ma délutáni vizeletből szép pozitívat teszteltem de aztán rájöttem csak azért lehetett mert előtte pár órával kaptam be a progeszteron tabit. Délelőtt és este kell bevennem. De akkor mikor teszteljek hogy valós eredményt kapjak? Orvoshoz jövő héten van csak időpontom. Barnázás miatt szedem, de gondolom a vetélést ez nem sokban befolyásolná, max késlelteti. Félek mert sajnos volt már ilyen tapasztalatom, de akkor csak egy szemet vettem be naponta.

júl. 29. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A progeszteron meg a hcg két külön dolog….a progeszterontól nem lesz pozitív a terhességi teszt….
júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Összekevered. Tüszőrepesztőtől lehet +, progitól nem.
júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj de örülök hogy ezt írjátok🙏🏻 Úgy látszik még mindig van mit tanulnom. És talán reménykedhetem is.
júl. 29. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor bizony terhes vagy! 😀

És ha szerencséd van, akkor a progi nem késlelteti a vetélést, hanem megakadàlyozza (persze csak akkor, ha valóban a progeszteronhiány a probléma).

júl. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!