Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ha emelt progeszteron szedés...

Ha emelt progeszteron szedés mellett elkezdek barnázni akkor már nincs remény?

Figyelt kérdés

Szépen elmúlt a barnázásom ahogy elkezdtem dupla adagot szedni a progeszteronból, viszont ma újra elkezdődött. Már reménykedni sem merek. Orvos egy hét múlva fog látni.

Ebből már biztosan vetélés lesz? Volt valaki hasonló helyzetben?



aug. 1. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet tudni. Attól függ, miért barnáztál. Nekem az elsőnél nem múlt el. Először stagnált, majd erősödött. Vetélés lett.

A másodiknál hetente visszatért pár napra, de azt hematóma ürülése okozta. Nem sokára megszülöm.

aug. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Más is okozhat barnázást, pl hematóma. Szóval van remény.
aug. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell reménykedni, elég ja nem adod fel, bármi lehet...

Az első terhességemnél barnáztam, kaptam progit, attól elmúlt, aztán hirtelen friss vérjött, és elhalt a terhesség, missed ab lett, műtéttel befejezve.

Kisfiammal már a pozitív teszttől kaptam pótlást, mégis barnáztam a 7-8. hét körül, de semmi gond nem volt, megszületett rendben. 🙂

Mennyi idős terhesség amúgy? Mit látott a doki legutóbb?

aug. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem látott még orvos, azt mondta túl korán lenne. Telefonon beszéltünk és mondta ,hogy ha erősödik a tesztem szedjek dupla adag progeszteront. Nekem is volt már hasonló barnázásom azért félek most nagyon.
aug. 2. 09:15
 5/8 anonim ***** válasza:

Mást szedsz a progeszteron mellé?

Esetleg rutascorbinnal és magnéziummal próbálkozhatsz.

Mikor mész dokihoz?

Szurkolok neked!

aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Magnéziumot igen. Tegnap volt az a nagyon pici világos barnázás, de azóta semmi🙏🏻. 8.-án megyek dokihoz.

Köszönöm!

Ebben most én is annyira reménykedem mert két éve volt az első ilyen vetélésem, majd tavaly nyáron missed ab

aug. 2. 10:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálam hasonló volt. Hematóma miatt barnáztam, sajnos emelt progi mellett is elvetéltem. Remélem nálad minden rendben lesz.
aug. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi újság, kérdező?

Ugye minden rendben volt 8-án (és azóta is?)

aug. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!