Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem várt napján barnás folyás...

Nem várt napján barnás folyás pozitív terhességi tesztel. Lehet ebből még baba?

Figyelt kérdés

Ma kellene megjönnie. Pár napja már pozitív a tesztem, de ma erős volt (10-es). Azonban kora délután barnás folyást láttam a wc papíron. Hívtam dokit írt fel 200-as progeszteront. (Első gyermekemnél is kellett szedni, de ott hamar kezdtem mert vérvétel csökkenő progeszteronszintet mutatott.)

Van még esély a babára? Tudom tudom korai, de érdekelnek a tapasztalatok akár negatív akár pozitív.

Illetve nagyon enyhe szédülés progeszteron szedésnél normális? Vagyis inkább be vagyok lassulva úgy mondanám.



máj. 30. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még bármi lehet. Pozitív negatív kimenetel is. Ha valóban progeszteronhiány áll a háttérben, akkor el fog múlni a barnázás.

Igen, járhat ilyen mellékhatásokkal a progeszteron szedése. Én amúgy úgy emlékszem, hogy benne van a betegtájékoztatóban, hogy éhgyomorra ajánlott bevenni. Mikortól elkezdtem úgy szedni megszűntek az ilyen problémáim.

máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hú köszi. Elolvastam a betegtájékoztatót, de nem emlékszem erre. Megnézem majd megint. Nekem este kell szednem mindenképpen mert reggel nem lassulhatok be kisfiam miatt. Az éhgyomorra viszont majd figyelek.

Remélem pozitív kimenetel lesz, de ha nem akkor még inkább most, mint később.

máj. 30. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megkerestem neked gyorsan, nem tudom mondjuk milyen készítményt szedsz. Ez a progesterone exeltis betegtájékoztatójában van:

,, Óvintézkedések

Ezt a gyógyszert az étkezésektől minél távolabbi időpontban kell bevenni, lehetőleg este, lefekvés előtt.”

Kívánom a legjobbakat!

máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

A szédülés normális. Ezért kell este közvetlenül lefekvés előtt be enni, mert akkor nem érzed a szédülést.


Vagy lehet kérni hüvelykúpként, akkor nincs szédülés, de kellemetlen, hogy a vivőanyag egész nap folyik belőled, felborítja a hüvelyflórát, sz3szinte garantált mellé egy kis gomba is..

máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3as pont azt szedem. Igazából vacsora előtt egy olyan 1.5 órával vettem be. De ettem rá egy happy hippot hogy happy legyek. Akkor legközelebb tényleg éhgyomorra veszem be.


#4es most azért vettem be délután mert akkor írta fel az orvos és hogy minél előbb bevegyem. De holnaptól csak lefekvés előtt fogom.


Köszönöm a válaszokat!

máj. 30. 19:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Szurkolok 😊
máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem baba lett belőle, ma vagyok 12 hetes.
máj. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma vagyok 11 hetes és barnáztam sokszor. Ez a harmadik terhességem. Mindegyiknél ugyanez volt a 12. hétig és jól alakult. Jelenleg éppen nem barnázok, az elején gyakrabban. Várom a 12. hetet, hogy picit megnyugodjak.🙂
máj. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy voltam. Sőt, később is barnáztam még legalább 2 alkalommal. Már 1,5 éves a kisfiam! 😊 Csak pozitívan.
jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!