Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császár igazolásh...

Programozott császár igazoláshoz tudtok pszichiáter ajánlást? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 29 hetes kismama vagyok. Több ok miatt programozott császár mellett szeretnék dönteni. -5 doiptriás a szemem, van egy komolyabb autoimmun betegségem (colitis ulcerosa és gerinc probémákkal is küzdöm). Viszont azt tudom, hogy önmagában egyik sem indokolja a programozott császárt. Szemorvossal és gasztrossal már beszéltem. Viszont én így érezném nyugodtabbnak magunkat a babával. Jelenleg magánkórházba járok terhesgondozásra, és az ottani nődoki mondta, hogy persze náluk szülhetek papír nélkül is császárral, de úgy néz ki, hogy a Sote 2 mellett fogunk dönteni. Oda tartozom lakcím szerint. Olvastam, hogy amennyiben nincs erős indok a császárra, pszichiáter igazolást érdemes kérni. Tud nekem abban segíteni valaki, hogy Budapest és vonzáskörzetében hol találok ilyen magán szakembert, aki a felsorolt okokra kiállítja nekem? Privátban és persze itt nagyon köszönöm, ha segítene valaki. 😊 #programozott császár #császár #császármetszés #igazolás

#császár #császármetszés #programozott császár #igazolás császárhoz #császár kérése
aug. 15. 17:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
0%

7


Nem, nem olyan. A barmely másik orvos arról ad igazolást, hogy természetes szülés esetén nagy eséllyel visszafordithatatlan testi károsodás szenvedne a nő. A pszichiáter nem ad ilyen igazolást. De emugy meg igen, képzeld az összes szakorvosi javaslat felulbiralhato, ugyanis azt a nőgyógyász látja, hogy a nő és a magzat számára adott pillanatban mi a legjobb megoldás. Más kérdés, hogy egy szemészeti vagy ortopédiai szakvéleményt kb soha nem kérdőjeleznek meg,

aug. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
46%

"azt a nőgyógyász látja, hogy a nő és a magzat számára adott pillanatban mi a legjobb megoldás"


Mégis mi lenne biztonságosabb egy babára nézve mint egy programozott császár?

aug. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Ősszel a szobatársam szintén pszichoszomatikus okok miatt szült császárral, nem akadékoskodott senki.
aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, a Sote 2-n volt ez.
aug. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
#12 Ó, persze tök biztonságosak a szervösszenövések az anya hasüregében. Nem nagyon szokták ezt reklámozni, pedig gyakori szövődmény ha nem fordítanak kellő figyelmet a rehabilitációra.
aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A baba szempontjából kérdeztem. Nyilván, az anyára veszélyesebb. Ugye kinek mi az első.
aug. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"Ugye kinek mi az első."


Magyarországon mindig a nő élete fontosabb a magzaténál. Ezért van pl a törvényben is, hogy a terhesség bármikor, konkrétan BÁRMIKOR megszakítható, ha az a nő életét veszelyeteti

aug. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
75%
Ha anyagilag megengedheted magadnak, én azt ajánlom szülj magánkórházban. Mindenféle papír nélkül meg fognak császározni. Én a Duna Medical Centerben szültem, maximálisan ajánlom. Van ilyen csoport a facebookon, keress rá, sok infót fogsz találni, tudsz kérdezni a tagoktól.
aug. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
54%

11.

"A barmely másik orvos arról ad igazolást, hogy természetes szülés esetén nagy eséllyel visszafordithatatlan testi károsodás szenvedne a nő."

Igen. A pszichiáter meg arról, hogy nagy eséllyel lelki károsodást. És a nő befolyással lehet a szülés menetére. De mindegy is. Általában elfogadják a pszichiáteri szakvéleményt.

aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
53%

Nyilvan a pszichologussal ki kell talalni valami problemat amire hivatkozva ir egy papirt ...


En ertem ha kenyelembol csaszart szeretnel, nem itellek el ... De az biztos hogy en nem generalnek a korelozmenyembe semmilyen pszichologiai betegseget csupan a kenyelem miatt :D

aug. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!