Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császár igazolásh...

Programozott császár igazoláshoz tudtok pszichiáter ajánlást? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok, 29 hetes kismama vagyok. Több ok miatt programozott császár mellett szeretnék dönteni. -5 doiptriás a szemem, van egy komolyabb autoimmun betegségem (colitis ulcerosa és gerinc probémákkal is küzdöm). Viszont azt tudom, hogy önmagában egyik sem indokolja a programozott császárt. Szemorvossal és gasztrossal már beszéltem. Viszont én így érezném nyugodtabbnak magunkat a babával. Jelenleg magánkórházba járok terhesgondozásra, és az ottani nődoki mondta, hogy persze náluk szülhetek papír nélkül is császárral, de úgy néz ki, hogy a Sote 2 mellett fogunk dönteni. Oda tartozom lakcím szerint. Olvastam, hogy amennyiben nincs erős indok a császárra, pszichiáter igazolást érdemes kérni. Tud nekem abban segíteni valaki, hogy Budapest és vonzáskörzetében hol találok ilyen magán szakembert, aki a felsorolt okokra kiállítja nekem? Privátban és persze itt nagyon köszönöm, ha segítene valaki. 😊 #programozott császár #császár #császármetszés #igazolás

#császár #császármetszés #programozott császár #igazolás császárhoz #császár kérése
aug. 15. 17:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
64%
A pszichiáter csak ajanlast ad. Az abszolút nem kötelező az orvosra nézve. Nincs olyan mentális probléma, ami veszélyeztetné a születendő magzat vagy a szülő nő életét szulesnel. A magankorhaz a megoldas
aug. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
55%

Nem értek egyet. Engem is érintett a téma és igenis, ha a pszichiáter indokoltnak tartja, állíthat ki igazolást és a kórház a papír birtokában, ami orvosi indok, kiír császárra. Nekem őt ajánlották annak idején:

[link]

Bár nem mentem el hozzá, végül mégis császár lett, mert keresztbe fordult a baba a vajúdás alatt!😳

aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
82%
Majd ő eldönti, hogy indokolt-e szakvéleményt adnia...
aug. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
50%

Ha biztosra akarsz menni, akkor magánkórházban csináltasd meg a császárt. Már csak azért is, mert az állami ellátásban nem fordítanak figyelmet a műtét utàni rehabilitációra. Felállítanak X órával a szülés utàn, aztán ha elájulsz még le is tolnak, hogy mit hisztizel. Segítség a személyzettől 0, látogató nem mehet be hozzád segíteni. Fájdalomcsillapítást elfelejtheted, a szoptatás támogatását szintén.

Magán ellátásban van rá esélyed, hogy emberként bánnak majd veled.

aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es köszönöm szépen az ajánlást :) Mindenkinek ment a zöld pipa
aug. 15. 19:50
 6/27 anonim ***** válasza:
55%

"...igenis, ha a pszichiáter indokoltnak tartja, állíthat ki igazolást..."


Senki nem mondta, hogy nem állíthat ki. De o csak egy ajanlast ad, nem kötelező a nőgyógyásznak figyelembe vennie

aug. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
De. Olyan, mint bármely más orvos egészségügyi javaslata császárra (szemészet, ortopédia...). Vagy azt se kötelesek elfogadni?
aug. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
36%
2., 3. is én voltam. Miért lettem a másodikban lepontozva? Én válaszoltam egyedül a kérdésre.
aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Én mindenkinek csak zöld pipát adtam :(
aug. 15. 21:30
 10/27 anonim ***** válasza:
35%
Hol vannak a szokasos “miert akarsz hasi mutetet” , “a csaszar nem szules, csak kenyelmes megoldas” “hidd el, hogy..blabla”. Az ilyen kerdeseknel mindig szetszedik a kerdezot.
aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!