Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 kinek mit láttak? Mire...

5+2 kinek mit láttak? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Azért megyek ilyen hamar mert utána az orvosom elmegy két hét szabira és előtte is meg utána is megnéz.
aug. 15. 17:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

8# igaza van a 10# válaszolónak. Mindenki azt csinál amit akar, de mégis kérdés született ebből. Mindenki leírja, hogy neki mi volt aztán majd izgul, ha esetleg neki nem az lesz. Te azt mondod neki, hogy valószínű szikhólyagot fognak látni én meg azt, hogy nekem 5+3-on 10mm-es petezsákom volt szikhólyag nélkül. Nem hinném, hogy 5+2-nél látni fognak nála petezsákon kívül mást is.

Kérdés arról szólt, hogy mit fognak látni majd közben jött a csöpögtetés, hogy kórelőzmény.

Én nem mentem volna ilyen korán(hiába van nekem is kórelőzményem), de az adott munkakörben terhesen nem dolgozhattam. Mivel épp a szabikat beszéltük a következő hetekre én úgy éreztem fernek, ha elmondom, hogy velem ne számóljanak.

aug. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem akartam mindent leírni, csak kérdeztem kinek mit láttak. Egyébként ha már szóbakerült szeptember 2-ával engem is várnak vissza komoly munkakörbe, ahova ha terhes vagyok nem szeretnék visszamenni. Szóval nagyjából jeleznem kell valamit.
aug. 16. 10:19
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én lombikos vagyok, ezért már korán volt uh. 5+1 hetesen petezsákot láttak, benne 1 mm-es szikhólyagot.
aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem mar volt szivhang :). Pontos volt az ido, nem volt tevedes :).
aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!