Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+2 kinek mit láttak? Mire...

5+2 kinek mit láttak? Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
Azért megyek ilyen hamar mert utána az orvosom elmegy két hét szabira és előtte is meg utána is megnéz.
aug. 15. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmegy szabira 2 hétre akkor lennél 7+2. Az pont jó időpont lenne első vizsgálatra. Így csak idegeskedni fogsz és a netet kutatni azzal ami a leletre lesz írva. Max petezsákot fog egyébként látni, de kérdés, hogy mekkorát.
aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak petezsákot fog látni. Szinte értelmetlen menni. Mindemellett jó egészséget kívánok :)
aug. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Látni fogja, hogy jó helyen van és megállapítja a terhességet. Ennyi fog történni.
aug. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
47%
Tök felesleges ilyen korán menned. Nem értem az ilyen nőket.
aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat. Az ilyen nőket? Tudod egyáltalán milyen kórelőzményem van? Hogy miért fontos időben látni, hogy jó helyen van-e? Hogy az orvos így gondolja jónak, hogy megnéz hamarabb?

Azért kérdeztem kinek mit látott, hogy kb mire számíthatok. De ennyi műtét után már első körben az is jó lenne, ha mondaná, hogy jó helyen van….

aug. 15. 20:06
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
A fő kérdés még nem erről szólt...
aug. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A fő kérdés arról szólt mit látnak 5+2. Nem arról, hogy miként kell minősíteni az esetleges kismamát, hogy elmegy ilyen hamar.
aug. 15. 21:29
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Valószínű szikhólyagot fog látni a doki.

Ha megnyugtat, akkor menj nyugodtan orvoshoz, amikor akarsz, nem értem, hogy miért fáj ez bárkinek...

Én először 4 hetesen voltam dokinál, mert hamarabb volt más okból időpontom, de még amikorra visszahívott (5+5), akkor is csak 12 mm petezsák és 2 mm szikhólyag volt szívműködés nélkül. Engem így is megnyugtatott, hogy fejlődik, nem aggódtam, hogy miért nincs pl. szívhang, mert tudtam, hogy még nem is kell lennie. Mivel volt missed ab, kémiai is az előzményemben, nekem így volt tökéletes, nem tudom, mivel lett volna jobb, ha úgy várok még hetekig, hogy semmit nem tudok arról, hogy mi zajlik bennem. Hadd döntse már el mindenki, hogy neki hogy jobb...

aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem ilyenkor még csak megvastagodott méhnyálkahártyát látott.

Második babánál 6+2-nél mentem, akkor már látszódott, hogy ott van, de még nem volt szívhang. 3 héttel később lettem visszarendelve, mert szabadságra ment.

aug. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8# Felőlem mindenki azt csinál amit akar. Csak nem értem miért nyugtat meg bárkit, hogy fejlődik 4 hetesen. Nekem szívhang is volt már mikor először mentem, aztán mégis vetélés lett a vége. Egyszerűen nem tudom hova tenni aki azonnal rohan dokihoz, meg hcg vérvételre stb. Semmit nem jelent. Kivéve , ha olyan előzmény van. De akkor ne azt írjuk már , hogy azért így megy mert a doki szabin lesz. Persze így is mindenki azt csinál amit akar.
aug. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!