Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan helyzet, amikor...

Volt olyan helyzet, amikor egyedül kellett maradnotok több napig terhesen?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akik nem egyedül nevelő anyák, hogy az apuka több napig távol volt és emiatt egyedül kellett maradni. Első terhessegem és aggódom, hogy amilyen az élet,esetleg pont akkor történik valami, rosszul leszek es tortenik valami a babával, nem tudok segítséget kérni... Igazából nem tudom már, hogy ez most túl gondolás vagy egyébként jogos az aggodalom.

aug. 12. 22:51
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Mivel dolgozott így voltam egyedül, igen. A másodiknál 39 hetesen a nagyobbik lányommal is egyedül voltam, simán mentünk is ide-oda. Volt egy forgatókönyv, hogyha gond lesz, elfolyik a magzatvíz, görcsölök vagy bármi, akkor mit csináljunk. Hány hetes vagy?Ezt nem írtad. Mert ez inkább a vége felé aggódás.
aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
52%

6 honapos terhes voltam, amikor elutazott, munka miatt. Hetfo hajnalban indult, pentek keso delutanra hazajott. Elvoltam, minden rendben volt. Egyebkent kb 200 km-re ment, ugyhogy azert annyira messze nem voltunk egymastol, minden nap tudtunk beszelgetni par szot.

Nem volt semmi baj, o jobban aggodott, mint en, de jol ereztem magam, akkor meg nem volt olyan nagy hasam, es az idojarastol sem szenvedtem, ez majusban volt.

aug. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%
Az egész terhességem úgy vittem végig, hogy a férjem hajnal 4kor elment itthonrol és este 7 körül ert haza. 200+kmre dolgozott az otthonunktol. Ne aggódj ennyit, nem fog semmi történni.
aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
71%

Férjem napi 12-14 órát dolgozik,én veszélyeztetett terhesként az eleje óta itthon vagyok. Ő sokszor jobban aggódik, mint én. Szerencsére a szüleim közel laknak, így ha bármi van és a férjemet nem érem el van B opció. Egyébként meg mentő, ha beindul a szülés vagy esetleg olyan dolog történik, amihez kell orvosi segítség.

36. hét óta a szüleim és a férjem is minden mozdulatomat figyeli és készenlétben vannak, egyébként 39 hetes vagyok, még mindig semmi jele annak, hogy indulna a buli. Én nem aggódom, ők sokkal jobban. Ne parázd túl, hamarosan egy pici ember élete függ majd tőled, és ne adj isten akkor is lehetnek olyan helyzetek, amire te nem vagy felkészülve és bepánikolsz tőle, de nincs ott a férjed. Próbálj meg nyugodt maradni és ha arra kerül a sor egyedül is helytállni! Se neked, se a babának nem jó, ha túl stresszeled magad!


Boldog babavárást!

aug. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!