Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » .24 hetes várandós vagyok ,...

.24 hetes várandós vagyok , egy hete iszonyatosan faj a derekam , de csak a jobb oldalon. Van hogy elmúlik, de aztán újra vagy rövid ideig vagy órákig eltart . Éjszaka is fel kelek és bele nyilal, faj. Normalis vagy aggódjak?

Figyelt kérdés

aug. 5. 22:44
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Én azért jöttem fel erre a platformra , mer lattam nagyon sokan kérnek segítséget a problémával kapcsolatba , gondoltam én is kapni fogok hideget meleget . De ne mondja nekem senki azt hogy vetélés 1 hétnél vagy tovább tart . A babám ugyan olyan hiperaktív , vérzés görcs nem jelentkezett . Ha lett volna ennél komolyabb tünet akkor már futottam volna a szülészetre, a vedonom is azt mondta felesleges be mennem mer ez a terhességel jár el kell tűrni .

Én nem értem itt a sok buta embert , én csak egy kérdést tettem fel és erre az van hogy meg fog halni a gyerekem , beteg világot élünk! Aki normálisan válaszokat annak köszönöm a válaszát . De egy szóval sem írtam olyat hogy huha meg is nyugodtam!

aug. 6. 17:53
 22/25 anonim ***** válasza:

#21

Pedig biztosan tudom, hogy biztosan többet tudok a témáról, mint te. 🥳🥳

aug. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

23-as válaszoló , látom tényleg nagyon a vetélés témájába vagy de azzal hogy egy kis mamanak a gyereke halálát írogatod, csak is azt latod hogy az lehet a gond eleg nagy próblema !

Minden kismama aki az első babajat varja minden kis dolgon is aggódik ugyan most történik vele ez a dolog először , nem olyan mintha már mondjuk a 3-dik gyereket szülnének és tudja mi mert van .

Így hogy én is az első babám várom nyilván én is minden kisebb dolgon is aggódók , ezért is tettem fel is a kérdésem hátha van aki normalis választ ad és volt is !

aug. 6. 18:02
 24/25 anonim ***** válasza:

Tévedsz kedves kérdező, és pont ezzel akasztottál ki.


Én azt tartom helyesnek, hogy ha minden furcsa nagyobb fájdalmat igenis kivizsgáltat egy terhes nő, főleg ha zavaró, hosszú távú.


Nem rosszat akartam. Az embereknek ez a legnagyobb baja. Sajnos hajlamosak vagyunk mindent elbagatellizálni, és későn fordulni orvoshoz. Nem azt mondtam, hogy mindenképp baj van, hanem hogy mindent komolyan kell venni.


Szép napot!

aug. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ráadásul, ha annyira félnél, amennyire előadod, akkor már rég kivizsgáltattad volna, hogy mitől van ez a fájdalom, és megnyugtatott volna a szülészeten egy nőgyógyász, hogy a babával minden rendben. 🧐😁
aug. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!