Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » .24 hetes várandós vagyok ,...

.24 hetes várandós vagyok , egy hete iszonyatosan faj a derekam , de csak a jobb oldalon. Van hogy elmúlik, de aztán újra vagy rövid ideig vagy órákig eltart . Éjszaka is fel kelek és bele nyilal, faj. Normalis vagy aggódjak?

Figyelt kérdés

aug. 5. 22:44
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
44%
Nem normális. Menj orvoshoz, vizsgáljon meg. Sok hasonlóról hallottam, és inkább nem írom le mi lett a vége.
aug. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
71%
Igen, lehet normális, nyom valami ideget. Ne rémülj halálra, de menj el dokihoz. 🥰
aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Nekem annó a dokim annyit mondott, ha vérzik, vagy minden pózban fáj, akkor irány a doki.


Ha találsz olyan pózt, ülsz, fekszel állsz amiben enyhül vagy nem is fáj, akkor nincs gond, de ha mindenhogy fáj, akkor lásson orvos ...de szerintem inkább nézzen meg. A derék és hasi fájdalom lehet gond eredete is


Én csak menni alig bírtam, ahogy a bal lábamra léptem végighasított egy éles fájdlom a csípőmön bal oldalt egészen a combtőtől. Délután ügyelet, mert nem múlt...ott meg közölték csak terhes vagyok és a fentebbi infókkal hazaengedtek.



Hidd el téged is csak a doki fog megnyugtatni, ha úgy érzed a kellemetlennél is kellemetlenebb, inkább egy potyakör.

aug. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy egy hete iszonyú fájdalmaid vannak te meg inkább itt kérdezel ahelyett hogy elmennél orvoshoz.
aug. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

#2

Akár lehet normális,de alap esetben nem az. Irány az orvos!

aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Én 22 hetes vagyok, nekem bal oldalt szokott fájni, de csak sok állástól vagy fekvésből elindulaskor. Így ez egyértelműen mozgasszervi eredetű fájdalom aminek ilyenkor a tornán kívül nem nagyon lehet mit csinálni (nekem azt se a vernyomasom miatt). Ilyenkor megváltozik a testtartasunk, a sulypontunk, nagyobb teher nehezedik a törzsünkre, a relaxin hormon lazitja a gerincet stb. Szóval a derekfajdalom természetes.

Ahogy viszont írták is, nem mindegy hogy hogyan fáj..

aug. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló. Azért nem mentem orvoshoz , mer jovoheten megyek , másik pedig azért mer a védőnő es a házi orvosom is azt mondta hogy ez normalis , mivel ahogy növekszik a terhesség egyre nagyobb teher megy a testre . De mindkepp megkérdezem a nőgyógyászom is!
aug. 6. 10:02
 8/25 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy neked nem csak itt ott fáj hébe hóba hanem iszonyú fájdalmat írtàl, ami akkor sem normális. Ne a védőnő mondja meg aki a háziorvosoddal együtt nem lát beléd. Igaz?

Menj be a közeli szülészeti klinikára, itt csinálnak ultrahangot, néznek vizeletet és mondják ők azt, hogy normális. Ajánljanak gyógyszert amit bevehetsz.

Ilyenkor ne restelj utána menni. Inkább ott mondják azt, hogy nincs gond, mint hogy nem mész és van.

Nekem alhasi fájdalmaim voltak, korrektűl kivizsgáltak.

aug. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Minek kérdezed meg, ha már az orvos és a védőnő megnyugtatott? Ha pedig neked nem tetsző választ kapsz, akkor ki vagy akadva. Van gond a fejben. 🤔🤔
aug. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
9-es válaszolo, nem akadtam ki egyikre sem . Szerintem normálisan válaszoltam hogy mért nem mentem még orvoshoz , én azt nem mondhatom meg mikor fogadjanak. Azért írtam ide ki mer kiváncsi voltam mások véleményére vagy ha esetleg valaki már tapasztalta volna. Ne sértegetni gyere fel erre a platformra mer ez nem arra van!
aug. 6. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!