Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » .24 hetes várandós vagyok ,...

.24 hetes várandós vagyok , egy hete iszonyatosan faj a derekam , de csak a jobb oldalon. Van hogy elmúlik, de aztán újra vagy rövid ideig vagy órákig eltart . Éjszaka is fel kelek és bele nyilal, faj. Normalis vagy aggódjak?

Figyelt kérdés

aug. 5. 22:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

#1 és #9 es vagyok

Kedves kérdező!


Mint írtam, sokszor kezdődik a vetélés hasonló fájdalommal!

Iszonyatos fájdalom nem fér bele egy terhességbe. Mindenképp kóros.


Attól hogy homokba dugod a fejed, és lepontoztok, még az igazat írtam.

Időben egyből orvoshoz kell menni. Szülészetre. Egyből megvizsgálnak, ha komoly fájdalmaid vannak, hidd el tudom.


Ha esetleg bármi baj lesz mégis, akkor egész életedben bánhatod, hogy nem ért meg neked egy azonnali megnyugtató vizsgálatatot.


Lehet pont ezzel az időben végzett vizsgálattal tudnád megmenteni a terhességet!


Nem sértegetés! Tények.


Üdv.

aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Jaj ugyan már, ha vetélése lenne nem tudna már ide írogatni. Az "iszonyatos" fájdalom nyilván költői túlzás a kérdezőtől. Én is azt szoktam mondani hogy rohadtul fáj a derekam, de ez nem azért van mert éppen elvetélek, hanem pont a terhességtől.

Ha a kérdező úgy ítéli meg hogy nem pánikol be annyira hogy rohanjon a kórházba akkor nyilván valóan annyira azért nem fáj neki. Bírom hogy neten keresztül mindenki megmondja hogy épp most vetélsz el, azonnal kórház különben idióta vagy..

aug. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12-es, köszönöm szepen !
aug. 6. 15:47
 14/25 anonim ***** válasza:

Amúgy hogy értékelhető választ is adjak kérdező, a derék fájás sajnos velejárója a terhességnek és ilyenkor nem nagyon tudsz vele mit csinálni. Mert pl gyógyszert nem szedhetsz rá, fizioterápiás kezelést nem kaphatsz rá, meleg gyogyviz is tilos. Az egyetlen dolog amit tehetsz az a torna.

Én csináltam amég nem volt gond a vernyomasommal és sokat segített.

Ha tudsz keress olyan szakembert aki gyógytornász és kismama tornát is tart. Nem tudom hol élsz, nyilván nem minden sarkon van ilyen, de nagyvarosokban biztosan találsz.

Persze csak ha semmi egyéb körülmény nem tiltja a tornát. Ha nem vagy benne biztos hogy lehet e, akkor amikor mész az orvosodhoz kérdezd meg tőle ezt is.

aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%
Igenis vetélés korai tünete, bárhogy nyugtatod magad. 🤣🤣🤣🤣
aug. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Megnyugtatás kell? Akkor is buta vagy ha itt nyugtatnak meg 🤣🤣🤣🤣🤣 amit én írok megállja a helyét. 50-50% vagy elvetélsz vagy nem. És igenis tünete. Helyedbe futnék a szülészetre. Később megbánhatod. De te tudod 🤣🤣🤣🤣
aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Negatív komment nem tetszik? Akkor ne kérdezz. Igenis lehet vetélés jele! Mindenképp érdemes komolyan venni minden komolyabb fájdalmat!
aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel az idiótaval. Nem normális.
aug. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Miattad hal meg a gyereke akkor majd sirhat! Te orvos 🤣🤣🤣 Biztosan többet tudok a témáról, mint te. Elhiszed? 🤔🤔
aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Biztosan nem tudhatod hogy többet tudsz a témáról mint én. Beteg állat vagy, hogy lehet ilyeneket írni? Jelentettelek, remélem kitiltanak az oldalról egy életre.
aug. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!