Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami tünete ha megnyílik...

Van valami tünete ha megnyílik a méhszáj?

Figyelt kérdés
2010. nov. 1. 17:40
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Elfolyik a nyákdugó! Egy átlátszó kocsonyás váladék, vércsíkokkal. kb. 50 cl.
2010. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Nincs. Amit az első írt a szülés közeledtét jelzi, de mondjuk 3 hónaposan nem folyik el a nyákdugó, de nyílhat a méhszáj. Esetleg érezhetsz nyomást, görcsöket, de ez sem mindig van így.
2010. nov. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Első vagyok, nekem így indult a szülés, elfolyt a nyákdugó 3 óra múlva megnéztek, 2 centire tág voltam...
2010. nov. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
de sztem a kérdező nem szülsére gondolt.. ! erre nem gondoltál?
2010. nov. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem feszítő érzésem volt a hüvelyemben mintha szét akartak volna tépni és keményedéseim is voltak.

Hozzáteszem hogy eléggé frontos nap volt. C3000-ről, C1111-re kinyíltam akkor.

Azóta meg a következményeivel élem napjaim.......................


31+4 hetes

2010. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

nálam nem volt semmi. a 34.héttől éjszakánként alvás közben éreztem hasamat, hogy egyre nehezebb, meg kicsit nyilalt a hasam alja- de ez nem is fájdalom volt, csak egy érzés. De még leírni sem tudom....:-D

36.héten vizsgált a doki, azt mondta, hogy egy ujjnyira kinyílt a belső méhszáj, 38hetes vizsgálatom meg bő két ujjnyi volt a méhszáj. (ezt nem éreztem, hogy mikor is nyílt ki ennyire) Másnap meg is született a baba. :-)

2010. nov. 2. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Hát köszönöm a válaszokat,de én még nem szeretnék szülni,mert még csak 26+5 hetes vagyok,de 2 napig olyan furcsán belenyilallgatott a hüvelyembe meg a végbélnyílásomba és kicsit megijedtem,de holnap megyek a dokihoz,remélem addig nem lesz baj.Lehet,hogy csak nyúlnak,tágulnak a szerveim és attól volt?
2010. nov. 2. 08:01
 8/10 anonim ***** válasza:
azt kérdezte kedves 2. válaszoló a kérdés feltevője, hogy mi a tünete, hogy megnyílik a méhszáj. hát az én tünetem ez volt. ennyi. 3 napra rá szültem meg,én sem a szülésre gondoltam okoska.
2010. nov. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

amúgy nem tudom honnan vetted, h 3 hónapos.

első válaszoló

2010. nov. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Példa volt, okoska, példa.
2010. nov. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!